پست وبلاگ

تراکتورسازی چگونه میتواند در اوج بماند

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ با توجه به اوضاع اقتصادی کشور لزوم صرفه جویی مالی از سوی دولت دیگر تیم های وابسته به نهادهای دولتی نمی توانند به شیوه لجام گسیخته سابق هزینه کنند. در شرایط کنونی لازم است مدیریت باشگاه ها فکر دیگری برای گذراندن شرایط فعلی نمایند.

در واقع مدیران باشگاه نمی توانند برای پوشش ضعف های مدیریتی خود دست به جیب شوند و پول خرج کنند. دیگر نمی شود به بازیکنان بالای ۳۵ سال پول میلیاردی داد و باشگاه را بدون برنامه یا براساس برنامه کوتاه مدت اداره کرد.

مدیران تراکتور نیز برای سپری کردن این شرایط دیگر نمی توانند به شیوه فعلی باشگاه داری کنند. به عبارتی باشگاه نمی تواند صرفاً برنامه یکساله داشته باشد و برای سال های بعد از آن هیچ استراتژی در نظر نگیرد، زیرا که این نحوه تیم داری مستلزم صرف هزینه های زیادی است. در ضمن در این شیوه مدیران و مربیان مجبور به نتیجه گرایی می شوند وبه تیم های پایه و استفاده از بازیکنان جوان و مستعد پرورش یافته در آن توجهی نمی گردد و بسیاری مشکلات دیگر از جمله بدهی و…. گریبان تیم را می گیرد.

در حالی که داشتن برنامه مدون و دراز مدت می تواند مانع از بروز چنین مشکلاتی شود. در این شرایط حتی با یک یا چند بازی نتیجه نگرفتن هوادار سرخورده نمی شود و اطمینان می یابد که تیم در مسیر درستی گام برمی دارد و بای تیمش می ایستد. لذا تراکتور اگر می خواهد از قدرت های همیشگی لیگ و باشگاه های آسیا باشد ناچار به داشتن برنامه مدون و طولانی مدت است و چاره ای جز این ندارد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *