پست وبلاگ

تراکتور از دربی ، استارت قهرمانی زد

تراکتورسازی دیروز موفق به کسب اولین پیروزی خود برابر همشهری اش گسترش فولاد شد. تراکتور تونی دیروز دو نیمه متفاوت داشت.
نیمه اول توپ و میدان دست شاگردان اولیویرا بود ولی نیمه دوم گسترشی ها حاکم میدان بودند.نیمه اول تراکتور چشم نواز کار کرد.زدن ۳ گل در یک نیمه گواه این ماجراست.بی شک شجاع خلیل زاده بهترین بازیکن میدان بود.سرباز شجاع تراکتور نشان داد که سرباز ها نه تنها بی انگیزه نیستند بلکه انگیزه اشان مضاعف و چندبرابر است.
تونی در این دیدار از خرید فیلیپینی خود نیز رونمایی کرد.دادن ۲ پاس گل در اولین بازی به خوبی کیفیت این بازیکن را اثبات می کند.در خط هافبک عبدالله زاده و نریمان جهان هم چشم نواز بودند.
علاوه بر درخشش چندین بازیکن، سروش رفیعی و حمزه یونس هنوز نتوانسته اند انتظار تی تی ها را برآورده کنند.نیمه دوم متعلق به گسترش فولاد و البته محمدرضا اخباری بود.
شاید نیمه دوم تراکتور نتوانست خوب حمله کند اما نشان داد مدافعانی کارآمد و دروازه بانی شش دانگ را در اختیار دارد.اخباری با دو فوق واکنشی که در این دیدار و عملکرد قابل قبول در بازی قبل داشت تا حدودی کابوس های حامد لک را از ذهن تی تی ها توانسته پاک کند.
دربی تبریز با برد تراکتور به اتمام رسید ولی نکته قابل توجه این بود که به این تراکتور میتوان امید بسیاری داشت.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “تراکتور از دربی ، استارت قهرمانی زد

  1. همه سربازهای تراختور در حد تیم ملی هستند اگر بی انگیزه شوند هم ممکن است تیم ملی را از دست بدهند و هم آینده خود ، اکثر این سربازها به کشورهای خوب اروپایی ترانسفر میشن بنابراین نمی توانند بی انگیزه باشند انشاءالله که تراختور واقعی را در لیگ قهرمانان آسیا خواهیم دید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *