پست وبلاگ

خارج از گود هفته / دو نکته ای که تیم تراکتور را نجات داد

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، تیم فوتبال تراکتور با تغییراتی که در این فصل داشت رفته رفته توانست خود را از پایین جدول جدا کند و با کسب ۴۲ امتیاز چشم به سهمیه آسیایی و حتی به قهرمانی در لیگ برتر بدوزد .

عوامل متعددی باعث شد تراکتور روندی موفقیت آمیز را طی کند، اما مهمترین نکته‌ای که وجود دارد به مدیریت باشگاه و استفاده کردن از بازیکنان جوان و بومی بر می‌گردد که امیر قلعه نویی توانست در فضایی آرام تفکراتش را پیاده کند.

موفقیت این روزهای تراکتور نشان داد که با تصمیم‌های به دور از احساس می‌توان آینده‌ای بهتر را برای فوتبال ترسیم کرد؛ آینده‌ای که در نهایت سودی دو طرفه را در پی خواهد داشت. بسیاری از تغییراتی که در تیم‌ها رخ می‌دهد زمان نیاز دارد تا نتیجه‌ای را در پی داشته باشد که اگر این تغییرات با حمایتی همه جانبه همراه نباشد نتیجه‌ای عکس خواهد داد.

تراکتور از حال و هوای پایین جدول بیرون آمده است

 خوشبختانه تراکتور از حال و هوای پایین جدول بیرون آمده و شخصیت بالای جدولی پیدا کرده است. برنامه ریزی تراکتور برای گرفتن سهمیه است و اینکه بتواند در جام باشگاه های آسیا به بهترین نتیجه ممکن برسد.

تراکتور خیلی زود به هماهنگی رسید

تراکتور ابزار اولیه موفقیت را داراست به همین دلیل با ۵۰-۶۰ درصد تغییر باز هم حمایت‌ها قطع نشد که همین امر از مهمترین علت‌های موفقیت تیم بود.

تراکتور بازیکنان کلیدی همچون بختیار رحمانی ، سروش رفیعی و…  را دارد که به خوبی توانستند با بازیکنان بااستعدادی که به تیم تزریق شدند هماهنگ شوند و به تیمی برسند که تمام فاکتورهای پیروزی را دارد.

به دلیل عدم هماهنگی، بازی‌های تیم تراکتور چندان به دل نمی‌نشست، اما رفته رفته این تیم شکلی یک دست به خود گرفته و فوتبال بهتری را ارائه داد.

وضعیت فعلی تراکتور در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “خارج از گود هفته / دو نکته ای که تیم تراکتور را نجات داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *