پست وبلاگ

نگاه امیدوارانه تراکتوری ها به ادامه لیگ برتر/ بازیهای سخت در راه است اما…

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، بازی نسبتا خوب تراکتور مقابل اسقلال خوزستان، اوضاع را برای امیدوار کردن هواداران تیم تراکتور بهتر کرد ،تراکتور در بازی خوب خود در نیمه دوم فرصت این را داشت تا خود را در تیم های بالای جدول ببیند که این موقعیت خوب را از دست داد.
به طور حتم تراکتور با ادامه روند نتیجه گیری کنونی شاید پس از موفقیت در بازی های سخت خود مقابل تیم های سپاهان و پرسپولیس کار بسیار راحتی برای کسب سهمیه آسیایی و حتی قهرمانی در این فصل را پیدا کند .البته این امر نیاز به حمایت بالقوه هوادارن تیم نیاز دارد و فعلا نتیجه گیری برای تعیین قهرمان این فصل زود است.
آنطور که از دو بازی تراکتور مخصوصا در بازی دوم مشهود است این است که این تیم شادابی اولیه خود را پیدا کرده است و گویی بازیکنان با انگیزه وارد زمین مسابقه می شوند.
علی ایحال بازیکنان و کادر فنی تراکتور برای موفقیت در لیگ برتر باید به تمام بازی های پیش رو به چشم یک فینال نگاه کنند بخصوص بازی های خانگی پس با تمرکز و انگیزه بیشتر باید وارد مسابقات شوند و دل هواداران خونگرم تراکتوری را که منتظر قهرمانی تیم محبوب خود هستند را شاد کرده و آنها را با استادیوم آشتی دهند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “نگاه امیدوارانه تراکتوری ها به ادامه لیگ برتر/ بازیهای سخت در راه است اما…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *