پست وبلاگ

بله غیر مستقیم ادینهو به تراکتور سازی/تبریز ۱۰۰ درصد

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، مدیران باشگاه تراکتورسازی برای رفع مشکل خط حمله این تیم مدتی است باب مذاکره را با مهاجم فصل قبل خود بازکرده‌اند.
لوسیانو ادینهو که فصل قبل همراه تیم تراکتورسازی آقای گل لیگ برتر ایران شده بود، پس از اتمام فصل به دلیل پیشنهاد نجومی مدیران باشگاه السیسه قطر راهی این باشگاه شد که نیم‌فصل ناکامی را با این تیم سپری کرد، ازاین‌رو مدیران باشگاه تراکتورسازی که در خط حمله این تیم دارای مشکلاتی هستند باب مذاکره را با مهاجم فصل قبل خود بازکرده‌اند، اما به خاطر مسائل مالی هنوز به توافق دست نیافته‌اند.
عباسی مدیرعامل تیم تراکتورسازی در مصاحبه با رسانه‌های ورزشی معتقد است عده‌ای از تبریز به ادینهو اطلاعات غلط می‌دهند تا وی را از این تیم دور کنند، اما ساعاتی قبل این مهاجم برزیلی صفحه اینیستاگرام خود را بروز کرد و به‌نوعی جواب مثبت خود را به مدیران باشگاه تراکتورسازی و طرفداران پرشورش داد، حالا باید منتظر ماند و دید که آیا مدیرعامل تراکتورسازی می‌تواند توانایی مدیریت خود را با برگرداندن ادینهو به طرفداران این باشگاه نشان دهد یا بازهم باید منتظر شنیدن شعارهای حیا کن رها کن علیه این مدیرعامل غیربومی در ورزشگاه باشیم.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “بله غیر مستقیم ادینهو به تراکتور سازی/تبریز ۱۰۰ درصد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *