پست وبلاگ

بررسی بهترین و بدترین بازیکن تراکتور در بازی دیروز

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ تیم های پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری ۱-۰ پدیده به پایان رسید.
از ابتدای این دیدار تیم پدیده برتری خود را بر تراکتور دیکته کرد و پاس های پر اشتباه بازیکنان تراکتور ، موقعیت های زیادی را به تیم پدیده داد ولی با ایستادگی اخباری ، نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.
نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که تراکتوری ها به نسبت نیمه اول بهتر از تیم حریف ظاهر شدند و حتی فرصت گلزنی توسط رفیعی را داشتند ولی تیر دروازه مانع از گلزنی این بازیکن شد.در ادامه باز این تیم میزبان بود که بازی را در دست گرفت و با اشتباه عبدالله زاده در دقایق پایانی موفق به گلزنی شد . تک گل این دیدار را محسن یوسفی در دقیقه ۸۵ وارد دروازه تراکتوری ها کرد .
در ادامه بازی با خشونت و درگیری بازیکنان همراه بود و در وقت های اضافی نیمه دوم ، خالد شفیعی که یک کارت داشت ، کارت دوم را از داور مسابقه دریافت کرد تا بازی آینده تراکتورسازان مقابل استقلال خوزستان را از دست بدهد . با توجه به دور بودن یک ماهه شجاع خلیل زاده از میادین به دلیل مصدومیت ، تونی در بازی آینده با چالش جدیدی دست و پنجه نرم خواهد کرد.
در پایان این بازی تیم تراکتورسازی با همان ۵ امتیاز در رده هفتم باقی ماند و تیم پدیده نیز با این برد ۵ امتیازی شد و به رده هشتم جدول صعود کرد و پشت سر تراکتور جای گرفت.
* بهترین بازیکن : محمد رضا اخباری
بی شک در این دیدار محمد رضا اخباری جوان ، مرد اول تیمش بود به طوری که چندین موقعیت صد در صد را مهار کرد تا شایستگی های خود را بیش از بیش نشان دهد.این گلر ۲۲ ساله در این بازی چندین بار توسط بازیکنان پدیده محک شد و غیر از صحنه ی گل که بیشتر با اشتباه مدافعان به ثمر رسید ، در بقیه صحنه ها با واکنش های خارق العاده موفق به حفاظت از دروازه تراکتوری ها شد.اوج کار اخباری در نیمه اول بود که موفق به مهار توپ هایی شد که تعجب همگان را در برداشت .
اخباری با این واکنش ها نشان می دهد که در اوج آمادگی به سر می برد و شاید به این دلیل خاطر هواداران را آزرده کند که اگر فصل قبل دروازه بانی مثل او در درون دروازه قرار داشت الان جام قهرمانی در تبریز قرار گرفته بود نه در اصفهان.
*بد ترین بازیکن : حمزه یونس
شاید در بازی امروز خیلی از بازیکنان تراکتور در حد و اندازه ی خود ظاهر نشدند اما عملکرد بد حمزه ، مهاجم گران قیمت تراکتوری ها بیش از بقیه به چشم خورد . حمزه بازیکنی بود که با سر و صدای زیادی وارد شهر تبریز شد و به نوعی هواداران با رفتن ادینیو ، در گلزنی به این بازیکن امید داشتند ولی بازی های نا امید کننده ی وی در ۴ بازی اخیر صدای خیلی از کارشناسان و هواداران را در آورده است.وی امروز در بسیاری از صحنه ها فقط به پیاده روی در زمین مشغول بود و نکته ی قابل تأمل ، استفاده مکرر تونی از او در ۳ بازی اخیر به عنوان یار ثابت می باشد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *