پست وبلاگ

بچه ها متشکریم …/نظرشما چیست؟

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، تیم تراکتور با این که در این فصل با چندین مشکل فنی از قبیل تغییر اجباری چند باره ترکیب خود ، مصدومیت بازیکنان و کمبود یک هافبک طراح در میان میدان و همچنین مشکلات فراوان روحی بابت حاشیه ها ، بی پولی ، اشتباهات داوری و تصمیمات گاه و بیگاه کمیته انضباطی دست و پنجه نرم میکند و با تیم یکدست و آماده ای که چند ماه قبل به نائب قهرمانی لیگ رسید تفاوت دارد اما در این بازی سخت بارها و بارها خطراتی را بر روی دروازه الجزیره امارات  ایجاد کرد که شاید هیچ تیم دیگری در سطح آسیا این توانایی فنی را نداشته باشد .
تراکتور چهار گل زد و چندین و چند گل دیگر را نزد ،تراکتور در اولین بازی گل کاشت ونشان داد که این تیم به فکر قهرمانی در آسیا است.هواداران فهیم این تیم که از بازی بسیار خوب تیمشان به وجد آمده بودند در انتهای بازی قدر شناسی خود را از غیرتی که بازیکنان این تیم به خرج دادند نشان داده و یکپارچه تیم قهرمان خود را تشویق و روحیه آنان را برای ادامه روند خوب خود در جام باشگاه ها آسیا بیشتر کردند . تمامی فوتبال دوستان ایرانی که این بازی را چه در استادیوم و چه در پای گیرنده های تلویزیونشان مشاهده کردند حال و هوای قهرمانی داشتند .

 خوشحالی زاید الوصف از دیدن لحظات ناب و شیرین بازی و دیدن یک بازی واقعا در سطح بالای بین المللی  شرایطی را رقم زد که تا مدتها هواداران با مرور کردن صحنه های بازی ، با لبی خندان به خانه هایشان برگردند .از همین امروز هواداران تراکتور روز شماری خود را آغاز کردند ، شمارش روزهایی که در خاتمه آن ، شاید به بالا بردن جام قهرمانی توسط مهدی کیانی منجر شود.
البته نکته ویژه دیگر هم در این بازی به چشم آمد . تعویض های طلایی قلعه نوعی که باز هم بازی خوانی و هوش و درایت این مربی بزرگ را به رخ همگان کشید .
در خاتمه باید از همه تشکر کرد ، از بازیکنان غیور، کادر فنی فهیم ، کادر مدیریتی توانا و خصوصا از دهها هزار تماشاگر مشتاق تراکتور که این تیم را تنها نگذاشته در ورزشگاه یادگار امامرفتند و یک پارچه تیم را تشویق و به وظیفه خود را به بهترین وجه ادا کردند . فقط میتوان به همه این عزیزان گفت ” بچه ها متشکریم ..، بچه ها متشکریم ” . امروز لیگ قهرمانان آسیا برای تراکتور  شروعی طوفانی بود.پس لطفا کنار بروید که قهرمان دوباره بازمیگردد.

نظرشما در مورد بازی امروز چیست؟

آیا از بازی امروز لذت بردید؟

به نظر شما این برد موجب آشتی هواداران با تیم محبوبشان می شود؟

سرباز هاچطور بودند؟

***************************************************

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

8 دیدگاه در “بچه ها متشکریم …/نظرشما چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *