پست وبلاگ

باتجربه ها تیم را تنها نگذارید

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، شرایط تیم تراکتور خوب است. دیروز بازیکنان به امور ریکاوری پرداخته اند و کم کم آماده بازی با الجزیره می‌شوند.سرخپوشان تبریزی دو برد خوب به دست آورده اند،هم سپاهان را در هفته گذشته شکست داده و هم مقابل الجزیره به پیروزی رسیده اند.

 الجزیره در بازی های قبل از تراکتور نشان داده است که چقدر قدرتمند بوده ، ولی خوشبختانه این تیم مقابل تراکتور چندان خوب ظاهر نشد وسرخپوشان غیرتی هم از فرصت استفاده کردند و طی بازی خوبی که داشتند پیروزی پرگل ۴ بر صفر را مقابل این تیم کسب کردند. در این شرایط کار تراکتور بسیار سخت است .

شاید این برد پلی برای آشتی هواداران با تراکتور بوده است ، در این مدت هم در کل فوتبال استقبال کمتری از بازی‌ها می‌شدو برخی‌ مسائل مثل سرمای هوا، سختی ایاب و ذهاب و .. در حضور کم تعداد هواداران مؤثر بود. با این عملکرد خوب و بازی زیبایی که ارائه شد هواداران به ورزشگاه خواهند آمد.

شاگردان امیر قلعه نویی تقریبا بازیکنان کم‌تجربه‌ای نیستند . همه بازیکنان کاربلد و از حساسیت کار مطلع هستند. این بازیکنان اکثرا در تیم ملی بودند و حساسیت کار را درک می‌کنند. در این شرایط وجود با تجربه ها در کنار بازیکنان به یکی از دغدغه های کادر فنی ومدیریت باید تبدیل شود تا بازیکنان جوان تیم با پیروزی های اخیر دچار غرور نشوند.

باید به این نکته توجه کرد که الجزیره تیم دست وپا بسته ای نیست و با توجه به این که بازی بعد خود را در امارات انجام می دهد دیگر به فکر مساوی گرفتن نیست .

باشگاه الجزیره امارات (به عربی: نادي الجزيرة الإماراتي) یک باشگاه فوتبال از امارات متحده عربی است که در شهر ابوظبی قرار دارد. مالک این باشگاه شیخ منصور بن زاید بوده و این باشگاه هم اکنون جزو پرطرفدارترین باشگاه‌ها در امارات و شهر ابوظبی است.

باتجربه ها تیم را تنها نگذارند

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “باتجربه ها تیم را تنها نگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *