پست وبلاگ

تراکتور آسیایی در لیگ برتر غوقا می کند

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، روزهای گذشته تراکتوری  ها به دو دلیل حسابی سرحال بودند. اول اینکه آنها توانستند تا روند بد خود را در بازی های گذشته پایان دهند و الجزیره قدرتمند را با دو برد شیرین به ذلت بکشانند و دلیل دیگر هم این بود که هواداران با تیم محبوشان آشتی کرده اند . به همین دلیل هم سرخپوشان روز گذشته تمرینات متفاوتی را پشت سرگذاشتند. آنها بسیار با انگیزه و پرنشاط در تمرینات حاضر شدند و حالا امیر قلعه نویی می تواند امیدوار به کسب ۳ امتیاز در بازی حساس هفته برابر پرسپولیس باشند.

با توجه به اینکه در  هفته پیش پرسپولیس در دقایق پایانی در برابر تماشاگران زیاد خود برد را با مساوی تلخ عوض کردند روحیه خوبی ندارند و با توجه به نتایج چند بازی اخیر تراکتوری ها ،سرخپوسان تبریزی با برد بیرون از خانه خود می توانند فاصله خوبی با رقبای خود ایجاد کند. البته پرسپولیس یکی از پرقدرت ترین تیم های لیگ برتر است و به طور قطع شکست دادن این تیم در تهران هرگز کار ساده ای نیست.

تراکتور آسیایی در لیگ برتر غوقا می کند

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “تراکتور آسیایی در لیگ برتر غوقا می کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *