پست وبلاگ

نکته کلیدی تراکتوری ها/برگ برنده تبریزی ها در جدال فردا

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ،  امیر قلعه نویی  بعد از پشت سر گذاشتن هفته های بحرانی از جدال برابر سپاهان توانست همان تیمی را به میدان بفرستد که با ایده آل هایش فاصله چندانی نداشت. پرمهره ترین تیم لیگ برتر که فراز و نشیب های زیادی داشت از روز بازی با سپاهان توانست بهترین ترکیبش را بشناسد و با درخشش دوباره سربازهای خود قد علم کند. اوج کار تراکتور در آسیا رقم خورد جایی که با دو برد متوالی برابر الجزیره،به ثمررساندن ۵ گل و بسته نگه داشتن دروازه اش و کسب ۱۰۰ درصد امتیازات برای صدرنشینی در گروه اعتماد به نفس تراکتورسازان را بالا برد تا آنها با کوهی از انگیزه به تهران بیایند تا مقابل پرسپولیس صف آرایی کنند.نکته کلیدی تراکتور فعلی به آمادگی دوباره سربازها برمی گردد از جمله بختیار رحمانی و سروش رفیعی که تاثیر فراوانی در موفقیت های آسیایی تراکتور داشتند.

شاید بتوان گفت برگ برنده تبریزی ها در جدال فردا برابر پرسپولیس به گلر و خط دفاع نسبتا منسجم شان باشد که شرایط بهتری نسبت به میزبان دارد.

با شرایطی که دو تیم دارند می توان گفت شطرنج مربیان در آزادی می تواند سرنوشت بازی را تعیین کند جایی که برانکو و قلعه نویی با مهره چینی های خود کفه ترازو را به سمت تیم های شان سنگین تر کنند که دست امیر نسبت به مربی کروات خیلی بازتر است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

3 دیدگاه در “نکته کلیدی تراکتوری ها/برگ برنده تبریزی ها در جدال فردا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *