پست وبلاگ

موفقیت در این گروه سخت و دشوار است ولی…

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ،رقابت‌های آسیایی، بالاترین سطح فوتبال باشگاهی قاره است و برای حضور در این رقابتها بایستی به اندازه کافی حرفه ای باشیم.
تراکتور روز چهارشنبه بایستی در یک مصاف سخت در تبریز به مصاف تیم فوتبال الجزیره امارات برود. به خوبی به این موضوع واقف هستیم که بایستی به خوبی بر روی این رقابتها تمرکز داشته باشیم و با قدرت مقابل حریفان روبرو شویم. الجزیره هم جزو مدعیان گروه ماست و  در این گروه کیفیت تیمها تقریباً همگی در سطحی برابر است.
تراکتور سه دوره در لیگ قهرمانان آسیا حضور یافته است که در این سه دوره هیچ وقت نتوانسته از گروه خود صعود کند. این نشان از این دارد که تراکتور نمی تواند با اعتماد به نفسی که از حضور در لیگ ایران دارد در مسابقات آسیایی داشته باشد.
برای موفقیت در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نباید این نکته را فراموش کنیم که باید قدر لحظات و فرصت‌هایی که برای ما در مسابقات ایجاد می شود را به خوبی بدانیم و از طرف دیگر نباید اجازه بدهیم رقبایمان ما را تحت تاثیر قرار دهند. تیم ما بازیکنان با تجربه و جوانان بسیار آینده داری دارد و باید بدانند که در این مسابقات باید برای موفقیت تیمشان بهترین بازیهای خود را به نمایش بگذارند.
امیدواریم تراکتور نماینده شایسته ای برای ایران و تبریز باشد و بتواند با نتایج خوب خود، همگان به ویژه هوادارانمان را شاد کند.

موفقیت در این گروه سخت و دشوار است ولی ما تراکتوری ها می توانیم

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “موفقیت در این گروه سخت و دشوار است ولی…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *