پست وبلاگ

ترافیک روان در محورهای مواصلاتی استان سمنان

حسن خسروجردی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: حجم بالایی از مسافران و زائران حرم مطهر رضوی در تعطیلات عید سعید فطر از محورهای مواصلاتی استان سمنان عبور کردند.

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی کنونی محورهای مواصلاتی استان سمنان عنوان کرد: در محورهای مختلف استان سمنان مانند گرمسار ـ سمنان، سمنان ـ دامغان، دامغان ـ شاهرود و شاهرود ـ سبزوار ترافیک در هر دو لاین، عادی و روان گزارش شده است.

رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: محور شمالی این مسیر با توجه به بازگشت مسافران و زائران حرم رضوی کمی پر تردد تر از لاین جنوبی آن است ولی ترافیک در هر دولاین عادی و روان گزارش شده است.

خسروجردی از عادی بودن ترافیک در محورهای شاهرود به گرگان و جندق ـ معلمان، قم ـ گرمسار و دیگر محورهای مواصلاتی استان سمنان خبر داد.

وی با اشاره به احتمال افزایش حجم ترددها در یاعات پایانی امروز، از راننگان خواست تا با استراحت و صبر و حوصله کافی اقدام به رانندگی کنند.

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به کنترل سرعت  و تخلفات راهنمایی رانندگی در سراسر محورهای استان سمنان توس دوربین‌های ثبت تخلف از حضور گسترده مأموران پلیس راه در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد و تصریح کرد: پلیس به شدت با تخلفات حادثه ساز در استان سمنان برخورد خواهد کرد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *