پست وبلاگ

ترافیک روان در محورهای خروجی استان گیلان

سرهنگ مهیار رستگار در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: با وجود شلوغی همیشگی جاده‌های گیلان، در حال  حاضر در هیچ‌یک از محورهای مواصلاتی برون شهری و درون شهری  با معضل ترافیک سنگین روبه‌رو نیستیم  و خوشبختانه مردم ما در انجام سفرهای خود به مدیریتی چشمگیر دست یافته اند.

وی با اشاره به بارش باران و ادامه دار بودن این بارش‌ها در اکثر مناطق استان گیلان گفت: تمامی جاده‌های استان با توجه به بارش باران، لغزنده است و رانندگان به ویژه مسافران خسته باید درمناطق بارانی و به‌ویژه در گذر از مناطق کوهستانی، با نهایت دقت و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

فرمانده پلیس راه گیلان با تاکید بر بستن کمربند ایمنی برای رانندگان و تمامی سرنشینان، خاطرنشان کرد: رانندگان باید درحین رانندگی، عدم استفاده از تلفن همراه که یکی از عوامل موثر درحوادث رانندگی است را جدی بگیرند و صحبت با تلفن همراه را به اولین پارکینگ‌ مناسب در مسیر موکول کنند.

رستگار با بیان این‌که خوردن و آشامیدن درحین رانندگی از دیگر عوامل موثر در سوانح رانندگی می‌باشد، از رانندگان خواست تا در طول مدت رانندگی مانند انسان روزه دار عمل کنند و خطاب به تمامی رانندگان به ویژه مسافران خسته، گفت: از رانندگی با حالت خواب آلودگی پرهیز کنند و در طول مسیر برای استراحت هر چند در مدت زمان کوتاه توقف داشته باشند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *