پست وبلاگ

ترافیک در محور قزوین-کرج نیمه‌سنگین است

محمدرضا محمدی در گفت‌وگویی، اظهار داشت: بر اساس گزارشات رسیده درباره وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین، در حال حاضر در دو محور قزوین-کرج و قزوین-رشت شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم.

وی افزود: این ترافیک به دلیل تعطیلات عید فطر و بازگشت مسافران از سفرهای خود است و هم‌اکنون ترافیک نیمه‌سنگین در این دو محور به ما گزارش شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین با اشاره به اینکه رانندگان به هنگام رانندگی در این محورها هوشیاری بیشتری داشته باشند، عنوان کرد: با توجه به اینکه به پایان روز نزدیک می‌شویم امکان افزایش ترددها در محور قزوین-کرج و قزوین-رشت وجود دارد، بر همین اساس از رانندگانی که در این محورها تردد می‌کنند می‌خواهیم که با سرعت مطمئنه حرکت کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

محمدی با تأکید بر اینکه سرنشینان خودروها حتما به هنگام حرکت در محورهای مواصلاتی کمربند ایمنی خود را نصب کنند، تصریح کرد: اگر سرنشینان خودروها کمربند خود را نصب کنند، دیگر در بسیاری از سوانح رانندگی شاهد اتفاقات ناگوار نخواهیم بود. منبع:تسنیم

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *