پست وبلاگ

ترافیک در محورهای استان گیلان عادی و روان است

به گزارش گروه گردشگری اکوتو ، سرهنگ مهیار رستگار در گفت وگو با تسنیم ، با اشاره به اتمام تعطیلات و خروج  تعداد زیادی از مسافران از طریق محورهای استان گیلان، اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در تمام محورهای مواصلاتی استان گیلان، عادی و روان است و با مشکلی خاص و یا  ترافیک سنگین و همچنین طرح ترافیکی روبه‌رو نیستیم.

وی با بیان اینکه ترافیک درمحورهای مواصلاتی گیلان طی چند روز گذشته به ویژه دیروز سنگین و بی سابقه بود گفت: علت اصلی ترافیک سنگین دیروز، بسته بودن جاده چالوس و هراز بود که همین امر باعث تردد بیشترمسافران و همچنین تردد بیش از حد خودروها در جاده‌های گیلان شد.

رستگار با اشاره به بارش باران و لغزنده بودن جاده‌ها، عامل اصلی تصادفات در این مدت را تخطی رانندگان از سرعت مطمئنه وعدم توانایی درکنترل خودرو اعلام کرد و افزود: بیشترین آمار تصادفات درچند روز اخیر نیز مربوط به واژگونی خودروها بوده است.

رئیس پلیس راه استان گیلان اعلام کرد: درحال حاضر با قطع بارش‌ها از اواخر دیروز، جاده های مواصلاتی درون شهری و برون شهری استان گیلان مشکل خاصی به ویژه مشکل لغزندگی ندارند و با معضل ترافیک سنگین نیز روبه‌رو نیستیم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *