پست وبلاگ

ترافیک سنگین در چالوس، هراز و قزوین ــ رشت

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در معابر و راه‌های بین‌شهری اظهار داشت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی، ترافیک در محور کرج چالوس از میدان حافظ تا تونل شماره ۶, سه‌راهی دیزین تا تونل کندوان و از پل زنگوله تا سیاه‌بیشه سنگین است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: همچنین ترافیک خودروها در محور هراز از آبعلی تا امام‌زاده هاشم و محدوده‌های پلور, آب‌اسک, سه‌راهی لاسم, کهرود, تونل تکاور ۲ و گزنک نیز سنگین گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این محورها، تصاویر دریافتی، حاکی از ترافیک سنگینی در محور رشت ــ قزوین و در محدوده منجیل و رودبار دارد.

رحمانی افزود: بنابر آخرین گزارش‌ها، ترافیک عبوری در محورهای قزوین ــ زنجان, زنجان ــ تبریز, قزوین ــ رشت و محور فیروزکوه از سوادکوه تا شیرگاه نیز نیمه‌سنگین است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، حرکت خودروها از ساعت ۱۴:۳۰ امروز از سمت مرزن‌آباد به‌سمت میدان امیرکبیر کرج ممنوع است و با توجه به حجم ترافیک در محور چالوس،‌ زمان اتمام این ممنوعیت مشخص خواهد شد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *