پست وبلاگ

ترافیک روان در محورهای گیلان

به گزارش اکوتو ، سرهنگ مهیار رستگار روز جمعه با اشاره به تعطیلات پایانی هفته افزود: به منظور کشش ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور خودروها، محدودیت های ترافیکی در محور رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس از صبح امروز اعمال شده است.
وی اظهار کرد: بر این اساس؛ تردد انواع کامیون و تریلر به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ، در دو محور یاد شده از ساعت هشت تا ۲۳ امروز ( جمعه) ممنوع است.
سرهنگ رستگار همچنین به یک مورد تصادف منجر به فوت طی روز گذشته در استان اشاره و بیان کرد: براثر برخورد یکدستگاه پراید با یکدستگاه کامیون به دلیل تجاوز به چپ پراید راننده این خودرو در محور آزاد راه رشت- قزوین کشته شد.
وی اضافه کرد: به غیر از این مورد، از روز گذشته تا کنون تصادف منجر به فوتی در استان نداشته ایم.
سرهنگ رستگار از رانندگان خواست تا با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه و اجتناب از حرکات خطر آمیز سفری خوش را برای خود و دیگران رقم بزنند.
مدیر راهداری اداره کل راه وشهرسازی گیلان نیز به آماری از تعداد تصادفات طی روز گذشته در استان اشاره و بیان کرد: چهار مورد تصادف طی این روز در جاده های استان اتفاق افتاد که این تصادف ها یک کشته و هفت مجروح برجای گذاشت.
محمود ایرانپرست افزود: در این تصادف ها ، هشت دستگاه خودرو نیز آسیب دیدند.
همچنین بر اساس اعلام هواشناسی گیلان؛ نقشه های پیش یابی طی ساعات آینده حاکی از ورود سامانه سرد و بارش زا به سواحل جنوبی دریای خزر است که پیامد آن بارش باران و وزش باد (در بعضی ساعات شدید)، کاهش محسوس دما و بارش برف در بعضی از نقاط استان بویژه ارتفاعات و دامنه ها پیش بینی می شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *