پست وبلاگ

بررسی برد سخت سرخپوشان در زمین بی کیفیت انزلی/آیا تراکتور راه پیروزی در زمین حریف را یاد گرفته است؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز در هفته سیزدهم از سری مسابقات لیگ پانزدهم به مصاف تیم ملوان بندر انزلی رفت که در پایان این دیدار با برتری ۱-۰ تراکتورسازان خاتمه یافت.

قضاوت این دیدار که از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد بر عهده محسن ترکی، داور مغضوب هواداران تراکتورسازی بود که در مجموع روز بدی را سپری نکرد.

ترکی در این بازی ۴ بار دست به جیب شد که سهم تراکتور ۱ کارت زرد و سهم تیم میزبان ۳ کارت زرد بود. شجاع خلیل زاده (دقیقه ۶۲) اخطاری تیم تراکتور و فرزاد حاتمی(دقیقه ۲۵)، عزیز معبودی (دقیقه ۳۲) و محمد آبشک (دقیقه ۵۸) اخطاری های تیم ملوان در این بازی بودند.

چمن ورزشگاه تختی انزلی به دلیل بارندی شدید اخیر وضعیت نا به سامانی داشت و بازیکنان و سرپرست تیم تراکتور قبل از بازی نیز به آن اشاره کرده بودند.

تراکتورسازان با کسب این سه امتیاز و کسب ۱۸ امتیاز بالاتر از ملوان و پدیده مشهد قرار گرفته و رده تک رقمی نهم جدول را از آن خود کردند.

موقعیت های حساس بازی

دقیقه ۷: سروش رفیعی با حرکت انفجاری خوب به طرف محوطه جریمه تیم ملوان نزدیک شد که ضربه ضعیف پشت محوطه جریمه وی راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۱۲: از این دقیقه به بعد ملوانی ها فشار شدیدی روی دروازه تراکتور ترتیب دادند. با سانتر ماهینی روی دروازه، رضی پور با یک ضربه قیچی پور دروازه اخباری را تهدید کرد که با واکنش این دروازه بان جوان روبرو شد.

دقیقه ۱۳: روی پرتاب بلند ملوانی ها که مشخص بود برنامه ویژه ای برای این پرتاب ها داشتند، مدافع ملوان صاحب توپ شد که ضربه آهی از کنار دروازه تیم میهمان بیرون رفت.

دقیقه ۱۸: بار دیگر روی پرتاب بلند، بازیکنان ملوان صاحب موقعیت شدند که با دفع توپ آقایی این موقعیت گل نشد.

دقیقه ۲۴: ضربه خطرناک نوری با اینکه اخباری کاری از دستش بر نمیامد، از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۱+۴۵: تراکتوری ها که نشان داده بودند روی پرتاب های بلند ضعف اساسی دارند، در این دقیقه نیز به سختی دروازه آنها توسط حاتمی تهدید شد که با دفع توپ ایرانپوریان همراه بود. ضربه ای اگر کاپیتان تراکتور موفق به دور کردن آن نمی شد تیم میزبان را جلو می انداخت.

دقیقه ۷۱: هر دو تیم پس از شروع نیمه دوم بازی متعادلی را ادامه دادند و موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد نشد. در این لحظه با پاس ایرانپوریان، بختیار رحمانی بهترین گلزن تیم در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه خطرناک وی از کنار دروازه پاشنکو بیرون رفت.

دقیقه ۸۲: روی پاس عالی آگوستو سزار، رفیعی در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه محکم و دقیقه وی به تیر بالایی پاشنکو برخورد کرد و در ریواندر مهاجم تونسی سرخپوشان، حمزه یونس موفق به گلزنی شد تا طلسم گلزنی در این دیدار شکسته شود.

دقیقه ۵+۹۰: روی پاس حمزه، نریمان جهان در یک موقعیت عالی صاحب توپ شد که با اینکه ضربه وی به تور دروازه ملوان چسبید اما کمک داور این مسابقه پاس گل حمزه را بیرون از زمین مسابقه اعلام کرد تا این گل مردود اعلام شود.

تراکتورسازی تبریز:

اکوتو2
محمد رضا اخباری، شجاع خلیل زاده، محمد ایران پوریان، سعید آقایی، احمد عبدالله زاده، سروش رفیعی (۹۱ علی حمودی)، بختیار رحمانی (۹۲ خالد شفیعی)، آگوستو سزار، شاهین ثاقبی (۶۴ سامان نریمان جهان)، کارلوس کاردرسو و حمزه یونس
سرمربی: تونی اولیویرا

ملوان بندرانزلی:

اکوتو
سرگئی پاشنکو، عزت پورقاز، احمد آهی، پژمان نوری، حسین ماهینی، عزیز معبودی، محمد آبشک، محمد رضی پور، صادق محرمی (۸۰ سیاوش حق نظری)، سعید یوسف زاده (۷۰ مهیار زحمتکش) و فرزاد حاتمی (۴۵ نزهتی)
سرمربی: حمید استیلی

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “بررسی برد سخت سرخپوشان در زمین بی کیفیت انزلی/آیا تراکتور راه پیروزی در زمین حریف را یاد گرفته است؟

  1. اینها به تونی گفتند بیا بی سرو صدا بیماری همسرت رو بهونه کن و و بدون اینکه حرفی بزنی بخشی از قراردادت رو هم به خاطر گل روی هوادار ببخش و از تیم برو بگذار ما تیرخلاص تراختور رو بزنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *