پست وبلاگ

تجارت الکترونیک در کشور گسترش می یابد

سامانه اینترنتی بازار مهر با هدف ارایه خدمات نوین به متقاضیان و گسترش تجارت الکترونیک در کشور راه اندازی شد.
با راه اندازی این سامانه متقاضیان می توانند با ثبت اطلاعات خود در پروفایل، کالای مورد نیاز خود را سفارش و با بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن محصول درب منزل دریافت کنند.
پس از ثبت سفارش مشتریان و ارایه کد رهگیری، به طور مجدد با خریداران برای اطمینان از خرید کالا تماس حاصل می شود.
مرتضی حسینی قائم مقام این شرکت الکترونیکی در خصوص راه اندازی این سامانه در جمع خبرنگاران افزود: این سامانه با ۳۹ نمایندگی در تمام استان های کشور فعال است.
وی اظهار داشت: متقاضیان تهرانی کالای مورد نظر خود را در صورتی که تا ساعت ۱۲ ظهر سفارش دهند ظرف مدت چهار ساعت دریافت خواهند کرد اما مشتریان سایر استان با سفارش کالا می توانند محصول خود را ظرف مدت ۲۴ ساعت دریافت کنند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر این فروشگاه الکترونیکی با شرکت های معتبر قرارداد منعقد کرده تا کالاهای مورد نیاز مشتریان خود را از جمله محصولات دیجیتالی شامل تبلت های هوشمند، جدیدترین لپ تاپ ها را با قیمت های مناسب عرضه کند.
به گفته وی، همچنین مشتریان می توانند در سریعترین زمان ممکن بیمه نامه ها و خرید شارژ را از طریق این فروشگاه الکترونیکی خریداری کنند.
وی ادامه داد: برای ارایه خدمات مناسب و حمایت از مشتریان ۹ درصد ارزش افزوده توسط این شرکت پرداخت می شود و از مشتریان این فروشگاه مبلغی بابت ارزش افزوده کالا دریافت نمی شود. درآمد ناشی از خرید مشتریان این فروشگاه صرف کمک های نیکوکارانه خواهد شد.
وی تاکید کرد: کالاهای عرضه شده توسط این فروشگاه به مدت هفت روز دارای گارانتی است و در صورت داشتن مشکل خریداران می توانند کالا را مرجوع کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *