پست وبلاگ

تهران و آزادی در تسخیر هواداران پرشور تراختور آذربایجان

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، با توجه به این که پیش بینی می‌شود بازی جذابی میان دو تیم پرسپولیس و تراکتور رقم بخورد مسلماً حضور ۱۰۰ هزار نفری طرفداران دو تیم در آزادی می‌تواند بر جذابیت‌های بازی بیافزاید و تمام نگاه‌ها را به لیگ برتر در واپسین روزهای سال تغییر دهد. الان مدت‌هاست که فوتبال ایران در حسرت پر شدن سکوهای آزادی در یک بازی لیگ برتر است.
هواداران تراکتور که از هم اکنون با سر دادن شعارهایی در اطراف استادیوم خود را آماده دیدار حساس و حیثیتی برابر پرپسولیس کرده اند. به نظر می‌ رسد با این شرایط استادیوم آزادی بعد از مدت ها در دیدار پرسپولیس نیز تعداد زیادی هوادار در خود جای دهد.

تبریزی‌ها که به نظر می‌رسد در بازی‌های خارج از خانه به مراتب بیشتر از خانه برای حمایت از تیم محبوبشان به ورزشگاه می‌روند حالا بعد از درخشش در آسیا و برای زنده شدن امیدهایشان برای کسب سهمیه در لیگ برتر قطعاً امروز با انگیزه‌های بیشتری راهی غرب پایتخت شده و سکوهایی که برایشان در نظر گرفته شده را پر می‌کنند که تقابل آنها با طرفداران پرشمار پرسپولیسی هم می‌تواند جذابیت‌های خاصی بر مهم‌ترین بازی هفته رقم بزند.

هزاران هوادار تراکتورسازی از شب گذشته با اتوبوس و همچنین اتومیبل شخصی خود را به تهران رسانده اند و به طور یقین امروز حضور پررنگی در ورزشگاه خواهند داشت.
بنا بر اعلام یکی از مسئولان ورزشگاه، درهای مجموعه ورزشی آزادی برای حضور هوادارن از ساعت ۱۴ گشوده خواهد شد. همچنین به تدریج با حضور ماموران نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی، شرایط برای برگزاری منظم این دیدار حساس در حال فراهم شدن است.
برخلاف دیدارهای قبلی تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تماشای این دیدار رایگان نخواهد بود.

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *