پست وبلاگ

تهران امشب یخبندان است

به گزارش اکوتو ، امروز ادامه بارش برف را در قسمت‌های شمال شرق و مناطق شرق کشورمان را داریم که در قسمت‌های جنوب شرق و شرق کشور گاهی با وزش باد شدید همراه خواهد شد.

به گفته سازمان هواشناسی کشور امروز در مناطق مرتفع و جاده‌های کوهستانی کاهش دید افقی را به دلیل مه و کولاک برف داریم اما از اواخر وقت امروز به تدریج از این ناپایداری‌‌ها در این مناطق کاسته می‌شود و توده هوای سرد و خشک در غالب مناطق کشورمان حاکم خواهد شد که تا اواخر هفته کنونی هم ماندگار خواهد بود.

فردا چهارشنبه با گذر موج تراز میانی در استان‌های ساحلی دریای خزر، بارش باران و برف پیش‌بینی شده است و در ارتفاعات البرز، استان خراسان شمالی و شمال استان خراسان رضوی هم بارش برف پیش رو خواهد بود. این موج بارش بعداز ظهر روز پنجشنبه از شمال شرق کشور نیز خارج خواهد شد.

همچنین امروز خلیج فارس و تنگه هرمز و روز چهارشنبه دریای عمان به دلیل وزش باد شدید مواج و توفانی پیش‌بینی شده‌اند و دریای مازندران نیز روز چهارشنبه و پنجشنبه مواج خواهد بود.

آسمان تهران امروز کمی ابری و گاهی با وزش باد همراه است. بیشینه دمای امروز هوای تهران ۸ درجه پیش بینی شده و کمینه دمای فردا صبح هم، به یک درجه زیر صفر خواهد رسید.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *