پست وبلاگ

تراکتوری بودن تعصب میخواهد

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، هر آمدنی را رفتنی ست. هزاران نفر هزاران بار گفته اند كه هیچ مدیری و هیچ بازیکنی نمی ماند هرچند كه نامدارترین  در كار خود بوده و زبانزد همگان باشد. بسیاری از بازیکنان نامی و غیرنامی  در  تراکتور بوده اند و با گوناگونی سلیقه ها جایشان را تحویل دیگری داده اند.این جایگزینی ها بیشتر به  اقتضای “کم کاری” بوده است.یعنی زمان حال بازیکنی نشان داده است كه توانایی تعصب داشتن به تیم مورد نظر را ندارد.
اما بازیکنانی که زحمت کشیده  اند و عرق ریخته اند، ماندگار در دل ها شده اند.
این بازیکنان نسبت به پیراهنی که برتن کرده اند تعصب داشته اند و در دل هوادار جا باز کرده اند. همانند مهدی کیانی. همانند محمد ابراهیمی،همانند مرتضی اسدی و…

فاکتور اضافی این بازیکنان تعصب نسبت به تیم  بوده است.
اما بازیکنی كه بی تعصب باشد،محبوب هم نخواهد بود و اگر  محبوب نباشد رفتنی است، هر چند سابقه ملی پوش بودن را  هم داشته باشد،این سوابق فقط باعث خواهد شد كه در پاره ای اوقات با تاخیر جای خود را به دیگری دهد،اما رفتن باید باشد.بین بازیکنان تراکتور هم این روند همیشه بوده است و كماكان ادامه دار،اما آنچه كه باعث میشود امروز یادآور این مسئله  شویم وجود عده ای بازیکن نماست در تیم تراکتور. باید یادآور این بازیکنان شویم که موفقیت تراکتور آرزوی یك ملت است. این تیم  دارای حامی است و خواهد بود و عشقی که تعامل گونه  بین طرفدار و تیم وجود دارد از بین نخواهد رفت.

متاسفانه رفتار این بازیکنان طوری ست که سرمربی جدید تیم را نیز وادار به اعتراض  میکنند و یقینا همین ها بودند که سرمربی سابق محبوب را هم فراری دادند.
لذا ما هم یادآور میشویم و تذکر می دهیم  که اگر تعصبی نسبت به پیراهنتان ندارید لطفا هر چه زودتر تیم را ترک نمایید.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

3 دیدگاه در “تراکتوری بودن تعصب میخواهد

  1. آقای بختیار رحمانی شاید فراموش کرده‌اید که با تخلف و جعل کارت پایان خدمت سعی در فریب مسئولان کشور داشتید، حال با لطف آنها که به جای زندان از زمین فوتبال سردرآورده‌اید، بازهم طلبکار هستید؟ با جعل کارت پایان خدمت الان باید آب خنک میخوردید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *