پست وبلاگ

تراکتور در لحظات آخر از جایگاه سومی سقوط کرد؛ لحظه شماری هواداران برای سوت پایان بازی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز دیروز در یک بازی حساس مقابل تیم ذوب آهن اصفهان قرار گرفت و در نهایت این دو تیم با نتیجه پرگل ۴-۴ متوقف شدند که باعث شد عجیب ترین اتفاق این هفته لیگ برتر در تبریز و ورزشگاه یادگار امام اتفاق بیافتد.

تراکتورسازان در حالی این بازی برده را با مساوی عوض کردند که تا دقیقه ۸۱، ۴-۱ از تیم حریف جلو بودند و گل های ذوب آهن در دقایق ۸۱، ۸۶ و ۹۴ زده شد.

گل های این دیدار جذاب و پر گل را رحمانی (دو گل)، رفیعی و ثاقبی برای تراکتوری ها و احسان پهلوان، مرتضی تبریزی، کاوه رضایی و دانیال اسماعیلی فر برای ذوبی ها به ثمر رساندند.

این دیدار عجیب برای فوتبال دوستان و هواداران تراکتور تازگی نداشت، چرا که آنها این اتفاق تلخ را در هفته ی آخر لیگ چهاردهم مقابل نفت تهران را تجربه کرده بودند. جایی که ۱۰۰ هزار نفر منتظر بودند تا کسب اولین جام لیگ برتر را جشن بگیرند و تیمشان هم ۳-۱ ازتیم حریف جلو بود ولی در دقایق آخر بازی این برد با تساوی عوض گردید و باعث شد هواداران از رسیدن به آرزوی دیرینه خود بازمانند و به نوعی جام در دقایق آخر از دستشان سر خورد و به اصفهان رفت.

در دقایق آخر این بازی آنقدر تیم تراکتور ضعیف   و در مقابل تیم حریف با انگیزه و شاداب بازی کرد که شاید اگر بازی ۲ دقیقه دیگر هم ادامه داشت شاهد باخت شاگردان تونی در این بازی می شدیم، به طوری که هواداران و تماشاگران این مسابقه بعد از دریافت گل چهارم آرزو می کردند هر چه زودتر داور سوت بازی را بدمد تا حداقل امتیاز در تبریز حفظ شود.

تیم تراکتورسازی با این تساوی به جایگاهی بهتر از ششمی دست نیافته و فرصت رسیدن به رده سوم رقابتها و فاصله ی ۵ امتیازی با صدر را از دست داد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “تراکتور در لحظات آخر از جایگاه سومی سقوط کرد؛ لحظه شماری هواداران برای سوت پایان بازی

  1. دیروز بهترین بازی لیگ رو شاهد بودیم چرا کسی نمیپرسه که چرا ذوب آهن تا هفته ۹ فقط ۳ گل میخوره اما به یکباره از تراختور کبیر در یک بازی ۴ گل فنی میخوره یکی از یکی گلتر و زیباتر اون بازی شجاعت تونی و یحیی رو نشون میده فقط تراختور به یکباره از تمرکز تیمی افتاد و تو ۱۰ دقیقه خارق العاده ۳تا گل خورد که رو.ی بی تمرکزی و شاید هم شکم سیری بود ولی ۴تا گل به تیمی زد که تا دیروز بهترین خط دفاع لیگ رو داشت و این هنر و قدرت تراختور و تونی رو اثبات میکنه بهئ تراختور بابت این بازی باید افتخار کرد ممنون بختیار و سروش و سعید آقایی و شجاع و سینا و علیرضا و شاهین و ممد کاپیتان خارجیها و سایر بچه های تیم همه منهای اون ۱۰ دقیقه خوب بودین واین کاملا طبعیست

  2. واقعا تیم خوب داره پیش میره اگه بازی تراختورو تو اول لیگ با بازی دیروزش با ذوب آهن باهم مقایسه کنید میبینید که تیم چقدر فرق کرده و تونی و شاگرداش چقدر زحمت کشیدن یاشاسین تونی یاشاسین تراختور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *