پست وبلاگ

تصادف زنجیره ای در محور جوزک

به گزارش اکوتو ، سرهنگ علیرضا حسین زاده اظهار داشت: در ساعت ۱۵ روز گذشته ۳ دستگاه سواری پراید در محور جوزک به چمن بید با یکدیگر به‌شدت برخورد کردند.

حسین زاده افزود: در این سانحه یک نفر از سرنشینان خودروهای پراید به علت شدت جراحات وارده ناشی از تصادف در دم فوت و ۲ نفر دیگر از سرنشینان خودروها نیز به‌شدت مجروح شدند که توسط عوامل امدادی به بیمارستان انتقال یافتند.وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس‌راه علت این حادثه را بی‌احتیاطی یکی از رانندگان سواری پراید به علت انحراف به چپ نسبت به دو خودروی دیگر اعلام کرده‌اند.

حسین زاده از وقوع یک فقره تصادف فوتی دیگر بین یک دستگاه سواری پراید و یک دستگاه موتورسیکلت تریل در محور فرعی خانلق شهرستان شیروان خبر داد و گفت: در این تصادف نیز یک نفر از سرنشینان موتورسیکلت در دم فوت کرد و راننده موتورسیکلت نیز به‌شدت مجروح می‌شود.

رئیس پلیس‌راه خراسان شمالی تصریح کرد: کارشناسان پلیس‌راه علت این حادثه را بی‌احتیاطی راننده سواری پراید به سبب انحراف به چپ اعلام کردند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *