پست وبلاگ

ترسیم نقش جامع شهر قزوین

به گزارش اکوتو ، علی فرخزاد  بعد از ظهر امروز در جلسه شورای شهر قزوین که با حضور جمعی از مسئولان استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: اجرای پروژه‌های اولویت‌دار شهر قزوین نیازمند هم‌افزایی تمام دستگاه‌های اجرایی بوده و نباید اجرای آن را تنها محدود به یک سازمان و دستگاه اجرایی دانست.

وی با بیان این نکته که شهروندان قزوینی نیز باید در اجرای پروژه‌های شهری مشارکت لازم را داشته باشند، تصریح کرد: ترسیم نقش جامع شهر قزوین نیازمند فعال‌سازی تمام ظرفیت‌های شهر قزوین است بنابراین در مرحله نخست باید اولویت‌های قزوین مشخص شده تا بتوان بر اساس آن برنامه‌ریزی کرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین ادامه داد: اولویت‌بندی در اجرای پروژه‌های شهرداری علاوه بر ترسیم نقش جامع شهر قزوین  می‌تواند زمینه مشارکت دستگاه‌های اجرایی و همچنین شهروندان را فراهم کند.

وی با اشاره به لزوم اجرای پروژه‌های درآمد‌زا در قزوین، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های شهر قزوین باید به دنبال پروژه‌های درآمدزا برای تقویت درآمد و منافع شهر قزوین بوده تا بدین واسطه در کنار توسعه شهر قزوین امکانات جدیدی را برای شهر قزوین به وجود آوردیم.

وی عنوان کرد: در حال حاضر چند پروژه شاخص و اولویت دار در قزوین وجود دارد که رسیدگی به آن باید در دستور کار قرار گیرد، از جمله این پروژهها می‌توان به پروژه ساماندهی امامزاده حسین(ع)، انتقال پساب پروژه‌های بالای اتوبان قزوین و توجه ویژه به باغستان‌ها اشاره کرد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *