پست وبلاگ

ترکیب و تعویض عجیب تونی در بازی امروز

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ در بازی تراکتور در مقابل سایپا با این که تراکتور بازی نسبتاً خوبی را به نمایش گذاشت و به نظر می رسد تفکرات تونی اولیویرا کم کم دارد در تیم جا می افتد ولی نکته عجیب این دیدار تعویض تونی بود.

تونی در این دیدار آگوستو سزار ستاره این روزهای تراکتور را از بازی خارج کرد و عبدالله زاده را وارد زمین نمود. با خروج سزار عملاً تراکتور خط میانی را به سایپا واگذار کرد و دیگر نتوانست ضد حملات خطرناک روی دروازه سایپا طرح ریزی نماید و بعد از آن این سایپا بود که روی دروازه تراکتور حمله می کرد و اگر خط دفاع تراکتور هشیار نبود و یا اگر مهاجمان سایپا آماده بودند، سایپا می توانست نتیجه دیگری رقم بزند.

همچنین تونی شاهین ثاقبی را ۹۰ دقیقه در زمین نگه داشت کسی که اصلاً در این بازی سایه ای از ثاقبی فصل گذشته هم نبود و در کل زمان بازی محو بود و یک بازی بی روح و خنثی از وی دیدیم.

در ضمن تونی ستاره جوان و بومی خود یعنی نریمان جهان که نقش عمده ای در پیروزی هفته گذشته تراکتور در برابر فولاد داشت را نیز به بازی نفرستاد. در حالی که انتظار می رفت از ابتدا در ترکیب ۱۱ نفره تیم قرار می گرفت.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “ترکیب و تعویض عجیب تونی در بازی امروز

  1. با عرض سلام لطفا برای تیم وتونی حاشیه ایجاد نکنید باید عرض کنم که سامان مصدوم بود وخودش خواسته بودکه بازی نکند سزار هم زیاد دویده بود خسته بود بعدش چون درگیرانه بازی میکنه کارت زرد گرفته بودخطر کارت دوم داشت واخراج

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *