پست وبلاگ

طرح آموزش جذب گردشگران در اردبیل اجرا می‌شود

قادر تقی‌زاده ‌در حاشیه سومین جشنواره زمستانی سرعین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان اردبیل ظرفیت‌های بسیار عظیمی در بخش‌های گردشگری دارد و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده آموزش بازاریابی و جذب گردشگران در مناطق مختلف اردبیل اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه میراث فرهنگی با دانشگاه محقق اردبیل برای آموزش رشته‌های گردشگری و بازاریابی امضا شده است،‌ افزود: در این راستا ۲۱ نقشه تدوین و طراحی شده تا شاهد ارائه آموزش‌های نوین گردشگری در منطقه باشیم.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل ظرفیت‌های بسیار بزرگ تاریخی، تفریحی و توریستی از جمله پیست اسکی آلوارس، تله‌کابین گردنه حیران، پل معلق مشگین‌شهر و کشت و صنعت مغان دارد و باید با برنامه‌های اساسی علاوه بر جذب گردشگران داخلی و خارجی در این منطقه در حوزه درآمدزایی برای استان نیز موفق عمل کنیم.

تقی‌زاده تصریح کرد: باید جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان اردبیل به طور اساسی و از طریق فضاهای مجاری فناوری نوین آموزشی برای همگان بیان شود تا شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی در استان اردبیل باشیم که این امر رونق و توسعه استان اردبیل را نیز به دنبال خواهد داشت.

وی گفت: یکی از مطالبات اصلی مردم استان اردبیل تصویب منطقه آزاد تجاری است که با تصویب این منطقه تحول عظیمی در بخش گردشگری شهرستان سرعین و استان اردبیل به وجود می‌آید که برای تصویب این منطقه باید همگان تلاش خود را به کار بگیرند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *