پست وبلاگ

طرح آموزش جذب گردشگران در اردبیل اجرا می‌شود

طرح آموزش جذب گردشگران در اردبیل اجرا می‌شود

قادر تقی‌زاده ‌در حاشیه سومین جشنواره زمستانی سرعین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان اردبیل ظرفیت‌های بسیار عظیمی در بخش‌های گردشگری دارد و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده آموزش بازاریابی و جذب گردشگران در مناطق مختلف اردبیل اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه میراث فرهنگی با دانشگاه محقق اردبیل برای آموزش رشته‌های گردشگری و بازاریابی امضا شده است،‌ افزود: در این راستا ۲۱ نقشه تدوین و طراحی شده تا شاهد ارائه آموزش‌های نوین گردشگری در منطقه باشیم.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل ظرفیت‌های بسیار بزرگ تاریخی، تفریحی و توریستی از جمله پیست اسکی آلوارس، تله‌کابین گردنه حیران، پل معلق مشگین‌شهر و کشت و صنعت مغان دارد و باید با برنامه‌های اساسی علاوه بر جذب گردشگران داخلی و خارجی در این منطقه در حوزه درآمدزایی برای استان نیز موفق عمل کنیم.

تقی‌زاده تصریح کرد: باید جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان اردبیل به طور اساسی و از طریق فضاهای مجاری فناوری نوین آموزشی برای همگان بیان شود تا شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی در استان اردبیل باشیم که این امر رونق و توسعه استان اردبیل را نیز به دنبال خواهد داشت.

وی گفت: یکی از مطالبات اصلی مردم استان اردبیل تصویب منطقه آزاد تجاری است که با تصویب این منطقه تحول عظیمی در بخش گردشگری شهرستان سرعین و استان اردبیل به وجود می‌آید که برای تصویب این منطقه باید همگان تلاش خود را به کار بگیرند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *