پست وبلاگ

ثبت تردد بیش از ۳۴۵هزار وسیله در استان مرکزی

علی زندی‌فر در گفت‌و‌گویی، با اشاره به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری و گزارش گشت‌ها و راهداری سراسر استان اظهار داشت: کل تردد ثبت شده طی۲۴ ساعت گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از۳۸ سامانه تردد شمار نصب شده، سطح محور‌ها، تعداد ۳۴۵هزار و ۷۰ وسیله نقلیه در محور های استان بوده که این میزان تردد نسبت به روز قبل چیزی در حدود۲۰ درصد کاهش داشته ‌است.
وی افزود: میانگین سرعت متوسط خودروها در استان۹۶ کیلومتر برساعت است که در این رابطه رتبه اول را در سطح کشور داراست.
مدیر راهداری استان مرکزی تصریح کرد: تعداد تخلفات ثبت شده در راهداری استان ۱۰۸هزار و ۷۱۴وسیله نقلیه بوده است.
وی بااشاره به ساعات اوج بار ترافیکی استان نیز افزود: ساعات اوج تردد در طول ۲۴ ساعت گذشته بین ساعت ۱۶ تا ۲۱ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۷ صبح صورت گرفته است.
زندی فر خاطر نشان کرد: براساس آمار به دست آمده اتوبان ساوه _تهران و همچنین مسیر بالعکس و محور اراک_ بروجرد محورهایی هستند که دارای بیشترین تردد در طول ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
وی افزود: مسافران برای آگاه شدن از آخرین وضعیت ترافیکی محور‌ها می‌توانند با شماره تماس مرکز مدیریت راه‌های استان مرکزی به شماره ۳۴۱۳۴۰۷۴ و ۳۴۱۳۵۱۸۹ به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشند که البته همچنین می توانند برای دریافت کوتاهترین و بهترین مسیر از طریق تماس با سامانه گویای۱۴۱ بهره‌مند شوند.
مدیر راهداری استان مرکزی خاطرنشان کرد: براساس آخرین تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری تمامی محور های مواصلاتی استان باز اوده و تردد بصورت عادی و روان در حرکت است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *