پست وبلاگ

ثبت تردد بیش از ۳۴۵هزار وسیله در استان مرکزی

ثبت تردد بیش از ۳۴۵هزار وسیله در استان مرکزی

علی زندی‌فر در گفت‌و‌گویی، با اشاره به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری و گزارش گشت‌ها و راهداری سراسر استان اظهار داشت: کل تردد ثبت شده طی۲۴ ساعت گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از۳۸ سامانه تردد شمار نصب شده، سطح محور‌ها، تعداد ۳۴۵هزار و ۷۰ وسیله نقلیه در محور های استان بوده که این میزان تردد نسبت به روز قبل چیزی در حدود۲۰ درصد کاهش داشته ‌است.
وی افزود: میانگین سرعت متوسط خودروها در استان۹۶ کیلومتر برساعت است که در این رابطه رتبه اول را در سطح کشور داراست.
مدیر راهداری استان مرکزی تصریح کرد: تعداد تخلفات ثبت شده در راهداری استان ۱۰۸هزار و ۷۱۴وسیله نقلیه بوده است.
وی بااشاره به ساعات اوج بار ترافیکی استان نیز افزود: ساعات اوج تردد در طول ۲۴ ساعت گذشته بین ساعت ۱۶ تا ۲۱ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۷ صبح صورت گرفته است.
زندی فر خاطر نشان کرد: براساس آمار به دست آمده اتوبان ساوه _تهران و همچنین مسیر بالعکس و محور اراک_ بروجرد محورهایی هستند که دارای بیشترین تردد در طول ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
وی افزود: مسافران برای آگاه شدن از آخرین وضعیت ترافیکی محور‌ها می‌توانند با شماره تماس مرکز مدیریت راه‌های استان مرکزی به شماره ۳۴۱۳۴۰۷۴ و ۳۴۱۳۵۱۸۹ به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشند که البته همچنین می توانند برای دریافت کوتاهترین و بهترین مسیر از طریق تماس با سامانه گویای۱۴۱ بهره‌مند شوند.
مدیر راهداری استان مرکزی خاطرنشان کرد: براساس آخرین تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری تمامی محور های مواصلاتی استان باز اوده و تردد بصورت عادی و روان در حرکت است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *