پست وبلاگ

تردد در مناطق کوهستانی گلستان ممنوع

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: با توجه به احتمال بارندگی‎ شدید در مناطق کوهستانی، گلستانی‎ها امشب از عزیمت به مناطق ییلاقی خودداری کنند.

به گزارش اکوتو به نقل از ایسنا، صادقعلی مقدم افزود: وضعیت شدید بارندگی تا صبح شنبه هفته آینده تداوم می‎یابد و با توجه به گزارش هواشناسی امشب احتمالا بارندگی در مناطق کوهستانی شدت می‎یابد.

به گفته وی، با توجه به اخطاریه هواشناسی، احتمال سیلابی شدن رودخانه‎ها در اکثر مناطق گلستان به ویژه مناطق کوهستانی دور از انتظار نیست.

مقدم با اشاره به شدت بارندگی در گلستان گفت: این شدت بارش موجب آبگرفتگی در برخی معابر گرگان و دیگر شهرهای گلستان و خاموشی برق در برخی نقاط شده است.

وی تصریح کرد: بر اساس گزارش دریافتی، دیروز عصر نیز بارندگی موجب آ‎بگرفتگی معابر در شهرستان «مراوه‎تپه» و مسدود شدن راه ارتباطی چهار روستای این شهرستان شده است.

دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان یادآور شد: ارتباط این روستاها با مرکز شهرستان قطع شده و از صبح امروز عملیات بازگشایی مسیر توسط عوامل راه و شهرسازی گلستان آغاز شده است.

مقدم تصریح کرد: شهروندان حتما به اخطاریه‎های هواشناسی که از رسانه‎ها اعلام می‎شود توجه کنند و با توجه به شرایط پیش‎رو از تردد‎های غیر ضروری در مناطق کوهستانی خودداری کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *