پست وبلاگ

سفر به تنگه واشی چقدر خرج داره؟

به گزارش اکوتو ، برای سفر کردن به تنگه واشی و همسفر شدن با تورهای این شهر باید از ۴۸ هزار تا ۷۰ هزار تومان هزینه کرد.تنگه واشی یا تنگه ساواشی مکانی است تفریحی و توریستی که در حدود ۱۵کیلومتری شمال غربی شهرستان فیروزکوه واقع است و با داشتن آب و هوای مناسب در تابستان‌ها، میزبان جمعیت کثیری از مسافران و گردشگران است.

مناظر زیبا و آب و هوای خوب، تنها بخشی از جذابیت‌های تنگه واشی است و شاید یکی از جذاب‌ترین بخش‌های سفر به تنگه واشی، حرکت در رودخانه‌ای است که در بین یک دره سنگی قرار دارد.با توجه به نزدیکی تنگه واشی به شهر تهران، امکان مسافرت یک روزه به این منطقه وجود دارد و به خصوص در تابستان هزاران نفر از ساکنان استان تهران و حتی استان‌های اطراف به این منطقه مسافرت می‌کنند.

در سال‌های اخیر، بسیاری از موسسه‌های توریستی، اقدام به برگزاری تورهای گوناگونی در این منطقه کرده‌اند که همین عامل باعث افزایش شهرت و معروفیت این منطقه شده است.تجربه سفر به تنگه واشی به خصوص در تابستان تجربه‌ای به یادماندنی و لذت بخش است؛ هزینه سفر به تنگه واشی و همسفر شدن با تورهای این شهر بسته به نوع خدمات تور از ۴۸ هزار تا ۷۰ هزار تومان متغییر است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *