پست وبلاگ

تراكتور محروم شد، استقلال نه! – قانون كميته انظباطي براي همه يكسان نيست

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پس از اشتباهات دامنه دار عليرضا فغاني در فصل قبل، در بازي هاي مستقيم تراكتورسازي و بازي هايي كه در تغيير رده تراكتور تأثير مستقيم داشت، هواداران تراكتور موضع گيري هاي شديدي عليه اين داور گرفتند.

با توجه به اشتباهات مشابه محسن تركي و محسن قهرماني در فصول قبل تر كه منجر به از دست رفتن قهرماني تراكتور شده بود، حساسيت هايي از جانب تراكتوري ها بر عليه كميته داوري بوجود آمد. تا جايي كه محسن تركي پس از اشتباهات عجيب در بازي به ياد ماندني تراكتور برابراستقلال كه منجر به باخت دو بر صفر تراكتور شد، هرگز براي قضاوت بازي هاي تراكتور پا به تبريز نگذاشت. اين حساسيت ها از بازي نفت تهران به بعد بشدت افزايش يافت.

كميته داوران در يك اقدام عجيب و در بحراني ترين شرايط ممكنه، محسن تركي را براي قضاوت بازي تراكتور و پرسپوليس برگزيد. تركي با عدم ديدن پنالتي تراكتور، ياد وخاطره بازي با استقلال و نفت تهران را براي تراكتوري ها گرامي داشت!

تراكتوري ها كه كاسه صبرشان لبريز شده بود حسابي از خجالت محسن تركي در آمدند و كميته انظباطي هواداران اين تيم را به يك جلسه محروميت از تماشاي ديدار خانگي محكوم كرد.

چند هفته پس از آن، كميته داوران، محسن تركي را بعنوان داور بازي دربي تهران برگزيد. تركي در پايان نيمه دوم، ۴ دقيقه وقت اضافه اعلام مي كند اما سوت پايان بازي را يك دقيقه بيشتر از آنچه كه خود اعلام كرده مي زند، استقلال گل تساوي را در دقيقه ۹۵ دريافت كرد و هواداران استقلال كه بشدت از نتيجه تساوي شاكي بودند، شعار هاي بسيار تندي را عليه محسن تركي روانه مي كنند. اما جالب اينجاست كه كميته داوران هيچ نوع عكس العملي را در قبال اين رفتارها از خود نشان نمي دهند.

حال صحبت اينجاست كه اگر قانون كميته انظباطي، قانون است چرا براي همه يكسان نيست!؟

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *