پست وبلاگ

تمام راه‌های کشور باز است

سرهنگ محمد حسین حمیدی در حاشیه بازدید از پلیس راه رشت اظهار کرد: سال گذشته ٥٠٠ نفر در تصادفات رانندگی جاده‌ای گیلان کشته شدند که ٩٨ درصد آنها بومی استان و عمدتاً از نیروهای کار و مولد بودند.

وی با تاکید بر این که راکبین موتورسیکلت و عابرین پیاده بیشترین سهم را در کشته‌های تصادفات گیلان دارند تاکید کرد: بیشترین کشته‌های تصادفات ناشی از برخورد خودروهای عبوری  با مردم محلی است که دلیل عمده آن نا آشنایی با محورهای فرعی و روستایی و ایمن سازی نشده است.

رئیس پلیس راه راهور ناجا با تاکید بر این که ایمن سازی لازم برای اکثر محورهای فرعی و روستایی استان گیلان صورت نگرفته است خاطرنشان کرد: ٨٥ درصد کشته های تصادفات استان گیلان در محورهای روستایی رخ می‌دهد که نیازمند اقدام جدی مسوولان استانی برای ایمن سازی این مسیرهاست.

وی با اشاره به بارندگی شدید باران و جاری شدن سیلاب در شبانه روز گذشته گفت: خوشبختانه هم اکنون تمامی جاده های کشور باز و ترافیک روان است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *