پست وبلاگ

نوسانات بازار طلای سرخ تا چه زمانی ادامه دارد؟

به گزارش اکوتو ، غلامرضا میری  درباره آخرین وضعیت بازار زعفران اظهارداشت: چندی قبل قیمت این محصول حدود ۷۰۰ هزار تومان ارزان شد اما این کاهش تنها حدود ۴۸ ساعت پایدار بود و بعد از آن نرخ طلای سرخ مجددا سیر صعودی در پیش گرفت. وی، عدم عرضه زعفران به بازار را دلیل این افزایش قیمت عنوان کرد و افزود: طبیعی است وقتی قیمت‌ها به شدت افت می کند، کشاورزان نیز از عرضه محصول به بازار خودداری می کنند که همین امر سبب افزایش نرخ می شود.

به گفته میری، در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم زعفران دسته حداقل حدود ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و حداکثر ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، زعفران پوشال حداقل ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و حداکثرحدود ۶ میلیون و ۶۵۰ هزارتومان، سرگل حداقل ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و نگین حداقل ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و حداکثر ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

نایب رئیس شورای ملی زعفران در پاسخ به این پرسش که نوسانات بازار طلای سرخ تا چه زمانی ادامه دارد؟ اظهارداشت: به اعتقاد بنده، نوسانات بازار زعفران تا زمان عرضه محصول جدید به بازار( پایان مهرماه) ادامه خواهد داشت.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *