پست وبلاگ

سوژه تکراری، باز تاخیر در پرواز!

به گزارش اکوتو ، یکی از مسافران این پرواز عصر روز چهارشنبه  با انتقاد از این وضعیت عنوان کرد : مسافران در فرودگاه معطل و سرگردان شده اند و هیچ مسوولی پاسخگو نیست.وی که خود را یک دانشجو معرفی کرد، افزود: عصر امروز امتحان داشتم اما با این تاخیر از آن بازماندم و به هر مسوول و مدیری در این مجموعه هم مراجعه کردم پاسخ مشخصی نداد فقط اعلام کردند که احتمالا پرواز در ساعت ۱۹:۳۰ انجام شود.
یکی دیگر از این مسافران با بیان اینکه این پرواز چارتر و هزینه رفت و برگشت ان هفت میلیون ریال بود، گفت: هزینه رفت و برگشت پروازهای عادی چهار میلیون و ۲۰۰ هزار ریال است اما با این وجود باز هم از برنامه ریزی و کار خود جاماندم .مسوول روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت : این پرواز به دلیل نقص فنی از کرمانشاه در ساعت مقرر انجام نشد و عملا به پرواز ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه مشهد نرسید.
حسن جعفری عنوان کرد: این پرواز با رفع مشکل و انجام تعمیرات لازم با چهار ساعت تاخیر از کرمانشاه به مشهد به پرواز درآمد و پرواز برنامه ریزی شده خود از مشهد به تهران را انتقال داده و بر اساس تاخیر اولیه بعد از بازگشت به مشهد مقرر شده در ساعت ۱۹:۳۰ پرواز مشهد – کرمانشاه را انجام دهد.وی گفت: مدیر شرکت هواپیمایی معراج با حضور در جمع مسافران و شنیدن اعتراضات آنان زمینه مناسب برای خدمات دهی و پذیرایی از آنها را فراهم کرده است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *