پست وبلاگ

آیا تجربه تراکتور-سایپا در تراکتور-ذوب آهن تکرار می شود؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ بازی امروز تراکتور برابر سایپا نکات بسیار مهمی برای تراکتور داشت. اول اینکه تراکتور با برد در این بازی خود را کاملاً از بحران خارج کرد و در صورتی که در بازی هفته بعد در مقابل ذوب آهن نتیجه بگیرد به کورس بالای جدول نیز باز خواهد گشت.

دوم این که بازیکنان پر سر و صدای این روزهای تراکتور یعنی حمزه یونس و بختیار رحمانی برای تراکتور گلزنی کردند و می توان اذعان کرد این دو نیز از حواشی که آن ها را در هفته اخیر گرفتار کرده بود تا حدودی دور شدند. همچنین این بازی را می توان جذاب ترین و با طراوت ترین بازی تراکتور تا به این جای لیگ نامید.

تراکتور امروز حملات زیادی روی دروازه سایپا تدارک دید و شاید اگر مهاجم های تیم کمی بیشتر دقت می کردند تراکتور می توانست با گل های بیشتری بازی را به پایان ببرد. شاگردان تونی اولیویرا در این بازی بیشتر سعی کردند از ضد حمله استفاده کنند و از کندی مدافعان و هافبک های پا به سن گذاشته سایپا نهایت بهره را ببرند.

تراکتور هر دو گل خود را از این راه وارد دروازه حریف تهرانی اش کرد و در چندین نوبت نیز با بی دقتی نتوانست ضد حملات خود را به فرجام برساند. با این حال تیم تراکتور در این بازی هم نتوانست نمایش متعادلی در تمام زمان بازی ارائه دهد و همچنان در برخی موارد ناهماهنگی بین بازیکنان تیم به چشم می آمد و تعداد پاس های اشتباه نزد بازیکنان این تیم زیاد بود.

شاید اگر تراکتور با سایپای آماده تری روبرو بود کار برای تراکتور امروز هم سخت می شد. حال باید منتظر بازی سخت هفته آینده مقابل تیم آماده این روزهای گل محمدی شویم و ببینیم آیا تراکتور می تواند روند رو به رشد خود را ادامه دهد یا نه؟

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *