پست وبلاگ

آنالیز و تحلیل بازی تراکتور و استقلال اهواز

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، بازی که به نظر میرسید بازی سهل و آسانی برای تراکتوری ها خواهد بود با سخت کوشی بازیکنان بومی استقلال اهواز تبدیل به یک بازی سخت و در برخی لحظات نفس گیر برای قرمز پوش ها شد. در این بازی ایرانپوریان بعد از مدتها جای خود را به علی حمودی،زننده گل اول تراکتوری ها داده بود، این جابجایی در دفاع راست در زمان تونی اولیویرا  هم یکبار امتحان شده بود که با نتیجه ندادن،ایرانپوریان در بازی بعدی مجددا در ترکیب یازده نفره قرار داشت.
شاهین ثاقبی امروز بیشتر از همه بازیکنان داخل زمین دوید و مزد دوندگی خود را در لحظات پایانی با فداکاری فردین عابدینی در ارسال پاس و ثمره آن، گلی که این بازیکن به ثمر رساند بدست اورد.
اگوستو سزار نیز  برخلاف بازیهای قبلی این بازیکن ،در بازی امروز خسته و عصبی بود که باعث شد در شروع نیمه دوم جای خود را به نریمان جهان نه چندان آماده این روزها بدهد.
و در نهایت نبود مهاجم نوک خطرناک طبق روال قبلی، اصلی ترین مشکل تیم تراکتور بود که به طور حتم در خریدهای  نیم فصل باید اصلی ترین دغدغه امیر قلعه نویی و عباسی باشد.

در بازی امروز علی حمودی دفاع سمت راست تراکتوری ها توانست همان ابتدای بازی برای تراکتور گلی را بزند و از عوامل اصلی برد تیمش باشد.وی در دفاع با بازی خوب خود توانست یک بازی کم نقص را نشان دهد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “آنالیز و تحلیل بازی تراکتور و استقلال اهواز

  1. ما دو باریکن خط حمله خوب داریم و یک‌رهبر خوب در وسط میدان و بختیار رحمانی رو هم اگه اون خبر خداحافظیش درست باشه ۶ماه اضافه خدمت بزنن و بفرستن پادگان تا مایه هبرت سایر بازیکنای تیم بشه این کار فقط کار تمیر قلعه نوعیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *