پست وبلاگ

جو سازی استقلالی ها قبل از جهنم سرخی که در انتظارشان خواهد بود/صرفاً جهت اطلاع مدیران این باشگاه

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در هفته چهاردهم از سری مسابقات لیگ ۱۵ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

این بازی حساس روز یکشنبه مورخه ۲۲ آذرماه از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه بزرگ یادگار امام تبریز آغاز خواهد شد و هواداران پرشور تراکتورسازی این فرصت را خواهند داشت تا این بازی جذاب و دیدنی را از نزدیک مشاهده کرده و تیم خود را مورد حمایت و تشویق قرار دهند.

از سویی دیگر باشگاه استقلال تهران که خود را برای بازی در هوای سرد تبریز آماده می کند، امروز در اظهار نظری جالب تیم محبوب آذربایجان را تهدید به شکایت نمود. این باشگاه معتقد است که در سری های قبل حضور خود در شهر تبریز و در شب بازی با تیم تراکتورسازی عده ای هواداران مقابل هتل محل اقامت استقلالی ها آمده و با بوق زدن باعث سلب آرامش بازیکنان می شوند. جالب تر آنکه این تیم پایتخت نشین معتقد است که درست در شب مسابقه یک تریلی در مجاور هتل اقامت آنها پارک کرده و تا ساعات اولیه شب مشغول بوق زنی می شود.

در اینجا لازم است توضیحاتی را به مسئولان این باشگاه ارائه دهیم.

میهمان نوازی مردم با شعور و فهیم دیار آذربایجان و شهر تبریز همواره زبانزد عام و خاص بوده و به تناوب شاهد استقبال گرم همین هواداران در برابر تیم های مختلف لیگ برتری بوده ایم و همه ی این تیم ها با رضایت و تمجید از هواداران، شهر تبریز را ترک کرده اند. حالا اگر این مورد به خصوص درباره باشگاه استقلال رخ داده است باید ریشه ی آن را در اتفاقات قبل و بعد از بازی دو تیم و رفتار بازیکنان و کادر فنی این تیم جست و جو کرد.

هواداران پرشور آذربایجان به هیچ وجه بازی لیگ یازدهم سال ۹۱-۹۰ تیم محبوب خود با استقلال تهران را فراموش نخواهند کرد. بازی که با قضاوت ناعادلانه داور به سوت آبی پوشان به اتمام رسید و دست شاگردان قلعه نویی را در رسیدن به اولین جام قهرمانی لیگ برتر تیم تراکتور کوتاه نمود. پس از اتمام این بازی معروف که هواداران به شدت از عملکرد داور مسابقه خشمگین بودند همواره بازی های تیم تراکتور مقابل این تیم پایتخت نشین  با حساسیت خاصی همراه بوده و حواشی زیادی متوجه بازی های دو تیم در تهران یا تبریز شده است.

شاید عامل دیگر این بدبینی، شعار هواداران استقلال در بازی های انجام شده در ورزشگاه آزادی تهران و رفتار نادرست آنها با تیم میهمان می باشد که با حواشی و جنجال زیادی همراه بوده است.

با این تفاسیر باز هم هواداران فهیم تراکتورسازی این عمل ناشایست را محکوم کرده و هرگز مشتاق نیستند که تیمی از شهر تبریز رنجور شده و با نارضایتی این دیار را ترک کند. مطمئناً عملکرد عده ای هوادار نما که مشابه آن در خیلی از تیم های لیگ برتری به خصوص تیم استقلال دیده می شود، نباید به پای هواداران میلیونی آذربایجان نوشت و در حالی که خیلی ها مشتاق رقم زدن غیر عرف نتیجه بازی ها هستند ولی این هواداران مبرا از آن اند که بخواهند نتیجه بازی را در خارج از مسابقه رقم بزنند.

به هر حال این اطلاعیه و تهدید قبل از بازی توسط باشگاه استقلال، زیبنده این باشگاه بزرگ و مردمی نبوده و بی شک هواداران خونگرم تراکتورسازی جواب این تهدید را با مهر و عطوفت خود خواهند داد تا دیگر شاهد این دست قضایا در بازی هایی که در شهر تبریز برگزار می شود، نباشیم.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

3 دیدگاه در “جو سازی استقلالی ها قبل از جهنم سرخی که در انتظارشان خواهد بود/صرفاً جهت اطلاع مدیران این باشگاه

  1. هواداران سنگدل استقلال مافیایی، به کبوتر قرمزهم در استادیوم آزادی رحم نکردند….. یکصد هزار به ورزشگاه یادگار امام میرویم و فقط شکست دادن استقلال مافیایی ما را آرام میکند…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *