پست وبلاگ

لحظه شماری تبریزی ها برای خلق حماسه ای دیگر

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، بی تردید بازی الهلال-تراکتور را باید مهم ترین بازی گروه c نامید،  رقابت تنگاتنگ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی قدرت اول و دوم خلیج فارس تاثیر بسزایی در رویارویی های ورزشی این دو تیم خواهد داشت. تیم امیر قلعه نویی در حالی سه شنبه مقابل تیم عربستانی قرار می گیرد که انگیزه های مردان جوان تیم تراکتور برابر تجربه بازیکنان عربستانی محک خواهد خورد.
تراکتور با نتایج خوبی که در چند بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان گرفته  روحیه ای دوچندان گرفته است که بار دیگر آرزوی میلیونها ایرانی مشتاق فوتبال با بلند پروازی های همسایه عربی خود دست و پنجه نرم می کند. از سویی طبق گفته ها این بازی کمتر از جنگ سوریه نیست چون در بحث ورزش ایران مقابل زورگویی عربستانی‌ها ایستاده‌است! حال باید دید که تیم قلعه نویی توانایی فتح دوحه را دارد یا خیر؟

دیدار رفت الهلال عربستان و تراکتورسازی تبریز در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه شب در دوحه و در ورزشگاه ثانی بن جاسم الغرافه برگزار می‌شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “لحظه شماری تبریزی ها برای خلق حماسه ای دیگر

  1. انشالله به لطف خدای بزرگ تراختور الهلال را میبره چون این بازی یک بازی فوتبال نیست بازی رو کم کنی هست
    نام-تراختور نام خانوادگی-ایران
    انشالله با دعای مردم خوب ایران عرب ها رو شکست میدیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *