پست وبلاگ

تبلیغ گردشگری لیتوانی با عکس‌های جعلی

تبلیغ گردشگری لیتوانی با عکس‌های جعلی

رئیس اداره گردشگری لیتوانی به دلیل استفاده از عکس‌های جعلی در کمپین تبلیغاتی این کشور به عنوان یک جاذبه توریستی از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از بی‌بی‌سی،‌ اداره گردشگری لیتوانی اذعان کرد برخی از عکس‌هایی که در رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغ جاذبه‌های گردشگری این کشور منتشر شده، مربوط به کشورهایی دیگر نظیر فنلاند و اسلواکی است!

رئیس اداره گردشگری با اعلام اینکه تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند، عنوان کرد این تصاویر از کشورهای خارجی که تحت عنوان “واقعیت زیباست” به عنوان کمپین تبلیغاتی صنعت گردشگری لیتوانی منتشر شده تنها برای انتقال احساس بوده است، ادعایی که در فضای مجازی مایه تمسخر کاربران شده است.

«سالیوس اسکورنلیس»، نخست وزیر لیتوانی نیز در واکنش به این اقدام اداره گردشگری به شوخی تصویری از ساختمان کمیسیون اروپا در بروکسل بلژیک به اشتراک گذاشت و نوشت: ما نیز کارمان را در ساختمان جدید دولت در لیتوانی آغاز کردیم. وی تنها چند ثانیه بعد نیز در پیامی جداگانه قول داد این اقدام فریبکارانه را پیگیری می‌کند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *