پست وبلاگ

سال جاری تابستان سختی را پیش رو خواهیم داشت

به گزارش اکوتو ، مهندس رحمتی با اشاره برنامه‌ها و اقدامات تامین آب شرب برای ایام عید و تابستان سال آینده گفت: اگر شرایط درست مدیریت شود، می‌توانیم ایام نوروز و تابستان سال آینده را بدون مشکل آب پشت سر بگذاریم و برای مردم استان خدمات خوبی ارائه نمائیم.

وی با اشاره به اینکه تنها ۳ ماه تا شب عید باقی است خاطر نشان کرد با توجه به مناسبت های پیش رو تا نوروز ۹۵ از جمله دهه فجر و انتخابات و نیاز نوروز ۹۵ بدنبال آن هستیم با برنامه ریزی صحیح و مدون نقاط بحرانی شناسایی و عملیات مهندسی مجدد و بازنگری تاسیسات در الویت برنامه ها قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت آبفا گلستان اظهارکرد: با توجه به گزارش‌های سازمان هواشناسی بارش‌های اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته که این امر ما را برای تامین آب شرب آینده با مشکلاتی روبرو خواهد کرد و باید با برنامه ریزی و مدیریت از همین حالا به فکر منابع تامین باشیم.

‌رحمتی به عملیات بازسازی چاه‌های استان اشاره کرد و افزود:مدیران از هم اکنون عملیات مهندسی مجدد منصوبات، اسیدشویی، برس زنی و تعویض پمپ چاه‌ها را در دستور کار خود قرار دهند.

‌وی تصریح کرد: بحران جدی آب و ضرورت توجه شهروندان در استان گلستان را به مدیریت مصرف و صرفه‎جویی از این مایه حیات‎بخش بیشتر می‎کند و اگر هر یک از شهروندان به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه‎جویی کنند، از کاهش بی‎رویه منابع آبی نیز جلوگیری خواهد شد.

‌در این جلسه معاون بهره برداری شرکت گزارشی از وضعیت منابع تامین‌، تنگناها و اقدامات انجام شده حوزه بهره‌برداری را برای گذر از بحران کم آبی بیان کرد و از همه مدیران خواست تا برنامه‌های عملیاتی خود را برای تامین آب شرب در ایام عید و تابستان سال آینده جهت اجرا ارائه نمایند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *