پست وبلاگ

برد چهار كاپیتانه

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تراكتورسازي تبريز در يك بازي حساس توانست با نتيجه ۲-۱ از سد تيم سايپاي البرز بگذرد. گل هاي تيم تراكتورسازي را حمزه يونس تونسي و شاهين ثاقبي به ثمر رساندند.

تراكتور با اين برد به جمع چهار تيم پاياني جام حذفي صعود كرد تا تنها با دو برد ديگر، علاوه بر كسب دومين قهرماني در جام حذفي، براي پنجمين سال متوالي مجوز حضور در بازي هاي آسيايي را كسب كند.

تراكتورسازي خيلي زود با ضربه فوروارد خود، دروازه سايپا را گشود. بازي پس از گل تراكتور، بيشتر در ميانه ميدان پيگيري مي شد كه خط دفاع تراكتور با مصدوميت شجاع خليل زاده، انسجام اوليه خود را از دست داد تا سايپا از اين فرصت استفاده كرده و گل تساوي را به ثمر برساند.

پس از اين گل، تراكتوري ها روي حركت تركيبي آگوستو و ثاقبي، براي دومين بار دروازه سايپا را با شوت نوك پاي شاهين ثاقبي باز كردند. تراكتوري ها كه تجربه گرانبهايي از بازي با ذوب آهن را بدست آورده بودند، اين بار با يك بازي حساب شده و منطقي، از تك گل برتري خود بخوبي محافظت كردند تا با يك برد شيرين به جمع چهار تيم پاياني صعود كنند.

نكته قابل توجه در اين بازي، خشونت بيش از حد بازيكنان سايپا و عصبي شدن بازيكنان تراكتورسازي بود.
در غياب محمد ايران پوريان كه در بازي مقابل صباي قم با كارت قرمز از بازي اخراج شده بود، علي حمودي با بازوبند كاپتاني وارد بازي شد. پس از تعويض اجباري شجاع خليل زاده و ورود ميرهاني هاشمي، بازوبند به ميرهاني هاشمي رسيد اما اين بازيكن پس از گل دوم تراكتور كه ثاقبي به زيبايي آن را به ثمر رساند، بازوبند را بر بازوي ثاقبي بست. در لحظات پاياني بازي، ثاقبي با نريمان جهان، كاپتان اول تيم تعويض شد تا تراكتوري ها در يك اقدام كم سابقه، در يك بازي چهار كاپتان متفاوت داشته باشند.

مجيد جلالي پس از بركناري از تراكتور، همواره برابر تيم سابق خود بازنده بود. او با باخت امروز، آمار صد درصدي باخت هاي خود برابر تراكتور را حفظ كرد.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “برد چهار كاپیتانه

  1. به بچه ها و تونی تبریک میگم
    مافیا و سیاست بازی بگذاره تونی هرسال قهرمانه
    تونی بهترین مربیه که تا حالا به لیگ ایران اومده وبهتریم کارنامه رو داره
    اما حیف که فوتبال بیچگانه ما ارزش طلای ناب رو نمیتونه بفهمه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *