پست وبلاگ

رفیعی ستاره بی چون و چرای بازی امروز/آیا هواداران می توانند روی این بازیکن حساب باز کنند؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ سروش رفیعی بازیکن سرباز تراکتورسازان، بار دیگر در بازی امروز توانایی های خود را به نحو احسن نشان داد. این بازیکن ۲۵ ساله که متولد استان فارس می باشد، فوتبال حرفه ای خود را از تیم فجر سپاسی شیراز شروع کرد و در تیم فولاد خوزستان تبدیل به پدیده فوتبال کشورمان شد. کارت معافیت از سربازی وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال باطل شد تا پس از طی یک دوران بلاتکلیفی در تیم فولاد، در ابتدای فصل پانزدهم پیراهن تیم تراکتورسازی را به تن کند و با سپری کردن دوران خدمتش، دوباره به تیم ملی برگردد.

علاقه کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به این بازیکن به حدی بود که وی برای حل مشکل پایان خدمتش دست به کار شد تا بتواند از رفیعی در بازی های آینده تیم ملی در مقدماتی جام جهانی روسیه استفاده کند. اتفاقی که تا به امروز عملی نشده است و رفیعی تا پایان خدمتش در تراکتور قادر به همراهی تیم ملی نخواهد شد.

سروش رفیعی در ابتدای فصل برای تراکتورسازی زیاد خوب کار نکرد که دلیل آن دوری یک ساله وی از فوتبال بود. این بازیکن تکنیکی رفته رفته پیشرفت کرد و با انجام بازی های درخشان توانست به دوران اوجش در تیم فولاد برگردد. عملکرد رفیعی باعث شد تا وی در لیست ۱۰ خرید طلایی لیگ امسال تیم های لیگ برتری قرار گیرد.

رفیعی امروز نیز با انجام کارهای تکنیکی زیبا و پشت سر گذاشتن بازیکنان حریف، شکل زیبایی به بازی تراکتور می داد و باعث می شد تا گره بازی در آن نقطه باز شود. وی در تک گل تیمش که منجر به کسب هر سه امتیاز بازی شد، تاثیر بسزایی ایفا کرد. رفیعی با حرکت ترکیبی زیبا با آگوستو سزار در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و با شوتی سرکش دروازه ملوان را به شدت تهدید کرد. ضربه وی به تیرک بالایی سرگئی پاشنکو  برخورد نمود که در ریواندر حمزه یونس صاحب توپ شده و دروازه خالی ملوان را باز کرد.

رفیعی با تکرار عملکرد فوق العاده اش در بازی امروز به هواداران اعلام کرد که آنها می توانند در روزهای سخت آینده تیم محبوبشان روی وی حساب ویژه ای باز کنند.

اکوتو3

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “رفیعی ستاره بی چون و چرای بازی امروز/آیا هواداران می توانند روی این بازیکن حساب باز کنند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *