پست وبلاگ

سرخپوشان حق اشتباه ندارند/ چوب خط اشتباهات تراکتوری ها پر شده است

به گزارش  گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، هفته بیست و یکم  رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور فردا پنج شنبه با انجام سه دیدار پیگیری می شود که طی آن در یکی از بازی های مهم، تیم تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) این شهر پذیرای تیم سپاهان است.

این دیدار به واسطه نتایج نه چندان مقبول تراکتورسازی با قلعه نویی و تلاش برای جبران این تیم، می تواند حساسیت و جذابیت های خاصی در پی داشته باشد. تیم پیروز این دیدار می تواند شانس های خود برای آغازی راهی موفق در لیگ پانزدهم را افزایش دهد.

نتایج نه چندان مقبول تراکتور

تیم تراکتورسازی تبریز در نیم فصل دوم فعلا نتایج خوبی نگرفته و باید دید آیا تراکتور می تواند در ادامه خود را در بین تیم های مدعی قهرمانی دید.سختی شرایط فعلی برای هواداران تراکتورسازی در شرایطی است که این تیم از چهار بازی قبلی، فقط توانسته ۳ امتیاز کسب کند، این نتایج شاید شرایط را برای سرخپوشان تبریزی کمی سخت تر کند.

سرخپوشان حق اشتباه ندارند

وضعیت فعلی تیم تراکتورسازی به گونه ای است که این تیم در بازی فردا خود نباید به نتیجه ای جز پیروزی فکر کند. چنانچه تراکتوری ها بتوانند از بازی فردا حداکثر امتیاز را کسب کنند، تا حدودی می توانند وضعیت خود در جدول رده بندی مسابقات را بهبود بخشند اما تساوی یا باخت این تیم مدعی، وضعیتش را وخیم تر خواهد کرد و آن گاه باید منتظر اتفاقات و شاید تغییراتی در باشگاه تراکتورسازی بود، البته تراکتورسازان باید به این نتیجه رسیده باشند که در این فصل چوب خط های اشتباهات آنها تقریبا پر شده و اکنون وقت آن نیست که امتیاز از دست سرخپوشان برود.

از طرفی تراکتورسازی این بازی را در خانه برگزار خواهد کرد و اگر در این دیدار هم موفق به کسب سه امتیاز نشود، آماری عجیب و غیر قابل قبول از بازی های خانگی این تیم در فصل جاری به ثبت خواهد رسید که نمی تواند اتفاقی مبارک برای قلعه نویی و شاگردانش باشد.

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *