پست وبلاگ

سرعت عمل عجیب در تبلیغات غیر مجاز در خیابان انقلاب !

به گزارش گروه گردشگری اکوتو ،  علیرضا سعادتی ، رئیس اداره زیباسازی شهرداری منطقه ۶ در گفت‌وگویی ‌، با بیان این مطلب،‌ گفت: کارگران حوزه زیباسازی به طور روزانه  و مرتب وظیفه پاکسازی آگهی و تبلیغات غیرمجاز در این محدوده را بر عهده دارند. پس از شست و شو و پاکیزه کردن دیوارها و مبلمان شهری از آلودگی‌های تبلیغاتی تنها ۱۰ دقیقه زمان لازم است تا دیگر تبلیغات شهری جایگزین شوند. ماندگاری پاکیزگی در نمای خیابان انقلاب کمتر از ۱۰ دقیقه است.

وی افزود: با توجه به حجم بالای تبلیغات و آگاهی‌های غیرمجاز در برخی از معابر از جمله خیابان انقلاب، اجرای طرح سنگالین دنبال شده است، نوع مصالح ساختمانی در ساخت دیوارهای این محدوده به گونه‌ای است که هیچ تبلیغاتی در سطح آن باقی نمی‌ماند و چسبندگی‌ها روی دیوار بی اثر می‌شود.

سعادتی یادآور شد: محور خیابان آزادی و انقلاب در بین مناطق ۲۲ گانه، به عنوان محور پیرایش شهری و طرح آرام سازی و حذف زوائد بصری از سیما و منظر شهری در دست اقدام است. طبق آمار موجود طرح حذف زوائد فیزیکی در محدوده خیابان کارگر، قسمت‌هایی از خیابان کارگر، قسمت‌هایی از خیابان انقلاب و ولی عصر (عج) فراوانی بیشتری دارد.

به گفته  رئیس اداره زیباسازی شهرداری منطقه ۶ یکی از کارهای جدید این اداره، اجرای نقاشی و تصویر شهید ورامینی به مختصات ۲۱۱ مترمربع در خیابان کارگر شمالی، کوچه همدان و ساختمان شماره ۳ است. علاوه بر این ۹۰۰ متر نقش برجسته بر بدنه پل آزادگان در بزرگراه حکیم و نمادهای مذهبی (طرح فاطمیه) در میدان های اصلی منطقه از میدان میدان آرژانتین ، هفت تیر وغیره نصب شده است. ۱۰۰۰ متر نقاشی دیواری خیابان انقلاب و نورپردازی گلدسته مساجد چهارده معصوم (ع) در خیابان ۲۷ کردستان از دیگر اقدامات است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *