پست وبلاگ

با “اسنپ” به راحتی سفر کنید

به گزارش گروه گردشگری اکوتو ، سفارش خدمات حمل‌و‌نقل از قبیل تاکسی، سرویس‌های تجاری و لوکس در دنیا چند سالی است که گسترش یافته و اکنون برای نخستین بار در کشورمان، یک استارت‌آپ ایرانی به نام “اسنپ” (که پیش‌تر با نام تاکسی‌یاب فعالیت می‌کرد) موفق به ارایه این خدمات شده است.

با استفاده از اپلیکیشن فارسی و کاملا بومی این سرویس و نصب آن روی گوشی‌های تلفن همراه، افراد می‌توانند در هر نقطه از تهران (و به زودی در تمام شهرهای ایران) با چند کلیک ساده درخواست تاکسی کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن این خدمت به آنها ارایه می‌شود.

از آنجا که این سرویس با استفاده از روش‌های نوین الکترونیکی، سیستم‌های سنتی و قدیمی را به سیستم‌های مدرن ارایه خدمت بدل می‌کند، ارایه سرویس سریع‌تر و قیمت آن به صرفه‌تر و اقتصادی‌تر خواهد بود و در نتیجه متقاضیان این خدمات هزینه کم‌تری پرداخت می‌کنند.

همچنین براساس سیاست بنیان‌گذاران این استارت‌آپ، محاسبه هزینه در اسنپ همواره به نفع مسافران انجام می‌شود تا با اطمینان کامل و به صرفه‌تر از همیشه سفر کنند.

استقبال کاربران ایرانی از این خدمت به گونه‌ای بوده که در طول سه ماه گذشته تعداد کاربران اسنپ ۵۸ درصد و میزان سفرهای درون شهری ۷۳ درصد رشد داشته است.

این برنامه، در حال حاضر سرویس پایه خود را به طور رسمی و سرویس تجاری را به طور آزمایشی راه‌اندازی کرده است و به زودی سرویس پرایم (لوکس) این استارت‌آپ ایرانی نیز در اختیار هم‌وطنان قرار می‌گیرد.

اپلیکیشن فارسی و بومی اسنپ را می‌توانیدبا مراجعه به سایت www.snapp.ir دریافت کنید.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *