پست وبلاگ

اسکانو ؛ خرید و فروش املاک و مستغلات آنلاین در ایران

بازار املاک و مستغلات همواره از بخش های فعال صنعت کشور بوده است لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تا کنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز نموده است و امید دارد تا در کمتر از یک سال، سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات را از آن خود نماید. چشم اندازی که با تکیه بر توانمندی های فردی و سازمانی این مجموعه امری بدیهی و قابل دسترس می باشد.

اسکانو بستری برای ارائه اطلاعات املاک است. مشتریان ما بر سه دسته هستند:

آژانس های معاملات املاک که مایل به ارائه ی اطلاعات املاک خود به صورت آنلاین هستند.
کاربران عادی که قصد فروش یا اجاره ملک دارند.
سازندگان و کلیه ذی نفعان فعال در صنعت املاک و مستغلات و کلیه شرکای تجاری در صنایع مرتبط که مایل به همکاری با اسکانو هستند.
کاربران عادی می توانند به راحتی و بدون پرداخت هزینه، اطلاعات املاک مورد نظر خود را با ارائه ی جزئیات و از طریق حساب کاربری خود روی وبسایت ما قرار دهند. همچنین آژانس های معاملات املاکی که مایل به همکاری با اسکانو هستند، می توانند از طریق شماره های تماس مندرج در وبسایت، با تیم فروش ما تماس گرفته و جهت ایجاد همکاری اعلام آمادگی نمایند. در فاز اول، کلیه خدمات ارائه شده ی وبسایت برای آژانس های معاملات املاک نیز رایگان می باشد.

+++برای مشاهده و استفاده از امکانات اسکانو اینجا کلیک کنید+++

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *