پست وبلاگ

اسکان مسافران نوروزی در مدارس گنبدکاووس

علی‌ رضا حسین‌زاده ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش برای بررسی راهکار اجرایی برای حذف کلاس‌های خصوصی اظهار داشت: در سال گذشته ۱۲ کلاس با ۱۳۳ اتاق برای طرح اسکان نوروزی تجهیز شد و ما توانستیم ۴ هزار و ۷۵۸ نفر را در شهرستان اسکان دهیم.

وی افزود: در سال گذشته از لحاظ پذیرش اسکان بعد از گرگان و آزادشهر مقام سوم و از لحاظ کیفیت اسکان پس از شهرستان گرگان مقام دوم را کسب کردیم.

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس تصریح کرد: امسال ۴۵ کلاس بصورت ویژه، ۴۷ کلاس به عنوان گروه الف و ۴۰ کلاس به عنوان گروه ب برای اسکان مسافران تجهیز و این کلاس‌ها ظرفیت ۷۰۰ نفر در روز را برای اسکان دارد.

حسین‌زاده درباره آموزشگاه پیش‌دبستانی گفت: ۱۶۰ آموزشگاه پیش‌دبستانی در سطح شهرستان فعالیت می‌کنند و براساس آمار ثبت احوال ۷ هزار و ۱۵۷ نفر لحاظ این سن هستند که تنها ۵ هزار نفر آنان در این آموزشگاه‌ها ثبت‌نام کردند.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس هم در ایسن جلسه گفت: متولیان و معلمان باید روش تدریس خود را در مدارس به ویژه برای کلاس‌های سال آخر تحصیلی تغییر داده به نحوی که زمینه کنکور دانش‌آموزان در مدارس ارضا شود.

محمد حمیدی افزود: کمیته‌ای با حضور ۲ نفر از نماینده اولیا، یک نفر به عنوان نماینده فرماندار و یک نفر به عنوان نماینده آموزشگاه آزاد برای بررسی مشکلات تشکیل شود.

وی درباره مهدکودک‌ها و پیش‌دبستانی‌های فعال اظهار کرد: باید این آموزشگاه‌ها ساماندهی و همه مهدکودک‌ها و پیش‌دبستانی‌ها از طریق بهزیستی و آموزش و پرورش مجوز لازم را دریافت کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *