پست وبلاگ

مسافران شهرهای شمالی نزدیک دریا نشوید!

به گزارش اکوتو ،صادق‌علی ‌مقدم اظهار داشت: براساس پیش‌بینی هواشناسی و اخطاریه صادر شده، امشب احتمال بارش شدید و جاری شدن سیلاب در نواحی شرقی استان گلسان وجود دارد و از فردا سراسر استان را دربر می‌گیرد، که بر همین اساس هشدارهای لازم داده شده است.وی افزود: براساس پیش بینی‌های گذشته ناپایداری‌ هوا تا یکشنبه هفته آینده در استان گلستان ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان تصریح کرد: بر همین اساس شنا کردن در رودخانه‌ها و دریای خزر در استان گلستان ممنوع اعلام شده و کنترل‌های لازم انجام خواهد شد.‌مقدم افزود: راه همه روستاهایی که بر اثر سیلاب بامداد دیروز در شهرستان مراوه‌تپه بسته شده بودند با تلاش نیروهای راهداری بازگشایی شده و برق همه روستاها وصل شده است.

وی با اشاره به کشته شدن یک کودک ۷ ساله بر اثر سیلاب دیروز در استان اظهار کرد: هفته گذشته هواشناسی و مدیریت بحران استان گلستان کاهش دمای هوای استان و بارش باران را پیش‌بینی کرده بود.مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: سیلاب بامداد دیروز سبب طغیان رودها، خسارت به مزارع کشاورزی و راه‌های روستایی در شهرستان‌های مراوه تپه و کلاله استان گلستان شد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *