پست وبلاگ

زوج خط دفاعی پارسال بازمی گردد؟ شجاع نینجا می شود+عکس

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پس از مصدومیت دردناک کارلوس کادوسو که صحنه ی آسیب دیدگی وی باعث رنجش هواداران شد، خلیل زاده در بازی مقابل استقلال اهواز نیز به سرنوشت زوج خط دفاعی دچار شد. وی در حین بازی با برخورد صورتش به سر مهاجم حریف، گونه اش دچار شکستگی شد و بلافاصله جای خود را به میرهانی هاشمی داد.

امروز گونه خلیل زاده زیر تیغ جراحی رفت و طبق اعلام پزشکان وی در شرایط مطلوبی به سر می برد و در صورت استفاده از ماسک صورت می تواند بدون مشکل تیم را در مقابل تیم استقلال تهران همراهی کند.

وضعیت کاردوسو هم شبیه خلیل زاده می باشد. این مدافع برزیلی با مصدومیت مقابل تیم استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر، بازی پنجشنبه گذشته تراکتورسازی در اهواز را از دست داد و شرایط وی نیز برای بازی حساس مقابل تیم استقلال تهران نامشخص می باشد.

حالا با نامشخص بودن وضعیت دو مدافع با تجربه تراکتوری ها که از ابتدای فصل عملکرد خوبی در خط دفاع تیم انجام داده اند، با ادامه این وضعیت به نظر می رسد شاهد حضور زوج خط دفاعی فصل گذشته خواهیم بود. خالد شفیعی و میرهلنی هاشمی دو مدافع تراکتورسازان در فصل گذشته که بازی های زیادی را در کنار هم انجام داده اند، با مصدومیت قطعی کاردوسو و خلیل زاده در این بازی حساس به کار گرفته خواهند شد.

این مسئله می تواند تنها دغدغه مربی سرخپوشان تبریزی در بازی آینده باشد. بازی که به خصوص برای قلعه نویی که به تازگی در نیمکت تراکتوری ها جای گرفته است و در نیمه نهایی جام حذفی مقابل تیم سابق خود قرار خواهد گرفت، می تواند حساسیت های زیادی را به دنبال داشته باشد. قلعه نویی هرگز دوست ندارد مقابل بازیکنانی که بعضاً خود نسبت به پرورش و کشف آنها از تیم های سطح پایین اقدام کرده است، بازنده باشد و با باخت مقابل این تیم پایتخت نشین با اعتراض پرشور ها روبرو شود.

به نظر می رسد با بهبود وضعیت کاردوسو و خلیل زاده و توانایی بازی کردن آنها می تواند دیوار مستحکم تری از زوج شفیعی و هاشمی را تشکیل دهد. دیواری که بی شک روز سه شنبه بار ها مورد ارزیابی مهاجمان خطرناک استقلال قرار خواهد گرفت و در صورت ارتکاب یک اشتباه کوچک می تواند رای به حذف تیم محبوب آذربایجان آن هم در حضور هواداران پرتعداد خود بدهد.

برای مشاهده در اندازه واقعی کلیک کنید.

سایت اکوتو1

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “زوج خط دفاعی پارسال بازمی گردد؟ شجاع نینجا می شود+عکس

  1. لطفا بعنوان صدای هوادار و بنمایندگی از هواداران به زمان نامناسب حساسترین بازی تراختور اعتراض کنید. مگر ساعت ۱۴:۳۰ هم بازی برگزار میکنند.
    بخدا اگر این بازی در تهران بود و از آسمان سنگ میبارید و هوا هم ۲۰- درجه میشد، بازهم بازی رو از ساعت ۱۷ به بعد برگزار میکردند.
    متاسفیم برای مسئولین باشگاه و کانون هواداران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *