پست وبلاگ

فریم به فریم با اشتباه عجیب شجاع برای مهار بازیکن حریف و شکست تراکتور + تصاویر

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز دیروز بازی برده در مقابل تیم سیاه جامگان را در دقایق پایانی با باخت عوض کرد تا امید های هواداران پرشور آذربایجان برای کسب سهمیه آسیایی فصل بعد کاهش یابد.

این باخت در حالی رخ داد که تراکتوری ها تا دقیقه ۸۲ از حریف خود پیش بودند و برد آنها باعث می شد تا تراکتور به ۳ امتیازی تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران برسد ولی به یک باره شرایط تغییر کرد و با تعویض های طلایی کاظمی سیاه جامگان به بازی برگشت و گل تساوی را به وسیله حسین زامهران وارد دروازه اخباری کرد.

تراکتوری ها که از نتیجه تساوی مقابل تیم پایین جدولی سیاه جامگان راضی نبودند رو به بازی هجومی آوردند تا برتری از دست داده خود را دوباره باز پس بگیرند، ولی در یک صحنه کرنر که تمامی مدافعان و هافبک های دفاعی برای ضربه سر به داخل محوطه جریمه سیاه جامگان هجوم آورده بودند روی یک ضد حمله و جا ماندن عجیب شجاع خلیل زاده، مدافع پیش تاخته سرخپوشان در مقابل فرار سوسه، بازیکن تعویضی و تازه نفس تیم مشهدی این بازیکن در موقعیت تک به تک با اخباری قرار گرفت و با پاس گل به نقی زاده گل برتری سیاه جامگان را در دقیقه ۹۲ به ثمر رساند.

این گل در حالی رخ داد که خلیل زاده جلوتر از مهاجم سرعتی سیاه جامگان در مقابل توپ قرار داشت ولی اشتباه فردی این بازیکن باعث شد تا با یک بدن از جریان بازی خارج شده و شانس تراکتور برای کسب سهمیه آسیای فصل بعد کاهش یابد و کار این تیم در فاصله ۳ هفته تا پایان لیگ امسال  به اما و اگر بکشد. اشتباهی که از این بازیکن با سابقه و ملی پوش کشورمان بعید به نظر رسیده و  خستگی ناشی از انجام بازی های پیاپی در آسیا و لیگ در این عملکرد ضعیف بی تاثیر نبوده است.

البته خلیل زاده غیر از اشتباهی که در دفع توپ و مهار سوسه ایفا کرد می توانست هنگامی که از مهار این بازیکن نا امید شد با متوقف کردن سوسه، این بازیکن را در موقعیت تک به تک با اخباری قرار نداده و با دریافت کارت قرمز، امید های هواداران پرشور آذربایجان را برای آسیایی شدن افزایش دهد. این اتفاق در حالی رخ داد که خلیل زاده یک اخطار در این بازی دریافت کرده بود و دریافت کارت دوم فرق چندانی به حال این بازیکن نمی کرد.

سایت اکوتو، فریم به فریم عملکرد ضعیف خلیل زاده در مقابل آلاجی سوسه را به تصویر کشیده است که در ذیل مشاهده می کنید:

برای مشاهده تصاویر در اندازه واقعی، روی آن کلیک کنید.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *